arhr

Jakie szkolenia i kursy

Recommended Posts

Pracuję na co dzień w serwisie komputerowym w Krakowie. Mamy różnych klientów: furiatów, spokojnych itd. Różne typy charakterów. Wiem, jak istotne jest podejście, aby rzeczowo i spokojnie wytłumaczyć co i jak i dlaczego to tyle kosztuje. I aby klient zdecydował się na nasze usługi. No właśnie czy takich umiejętności miekkich jak nawiązania dialogu, rozmowy, zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych można się nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Nie każdy jest w stanie umiejętnie zażegnywać konflikty, czy rozmawiać z klientami. Do tego typu zadań powinna być wyznaczona osoba, która ma odpowiednie predyspozycje. Dobrze by było, jakbyście w firmie zorganizowali coaching talentów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , dzięki któremu poznacie swoje wrodzone umiejętności i odpowiednio rozdzielicie między sobą zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj.
dla branży informatycznej dobre by były szkolenia z bezpieczeństwa informacji. W wielu miastach są organizowane jak np. tutaj w malon group - to akurat szkolenia we wrocławiu, ale jak zorganizujesz większą grupę to na pewno przyjadą do Ciebie. Ja byłem rok temu i bombowo przeprowadzili. Polecam, ale też możesz poszukać wśród innych organizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno każdemu niezależnie od tego jaki zawód wykonuje przyda się szkolenie z negocjacji. Bardzo dobre szkolenie z tej tematyki prowadzi firma Academy of business: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/negocjacje,110/ Bardzo ciekawe i bardzo profesjonalne. Wbrew pozorom każdy z nas uczestniczy w procesie negocjacji prawie każdego dnia. Warto cały czas się szkolić i pogłębiać swoją wiedzę. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy nam się to przyda. Najbardziej przydatne jest szkolenie tzw kompetencji miękkich. Warto nauczyć się radzić sobie ze stresem, zarządzać czasem, pracy w grupie, asertywnością. Są to niby cechy, które każdy z nas chwali się, że posiada a tak naprawdę niewiele osób właściwie radzi sobie np z presją czasu czy pracą w stresującej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku załóż sobie konto na darmowym hostingu, skorzystaj z darmowych szablonów magazynowych lub innych i pobaw się nimi. Oczywiście mówię o wordpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.