Dratwa Opublikowano 6 Grudnia 2024 Opublikowano 6 Grudnia 2024 Ten pierwszy kawałek to idealny na niedziele wieczór
leelooo Opublikowano 9 Grudnia 2024 Autor Opublikowano 9 Grudnia 2024 https://music.youtube.com/watch?v=k6fLKRp7M2c
Dratwa Opublikowano 9 Grudnia 2024 Opublikowano 9 Grudnia 2024 (edytowane) Edytowane 9 Grudnia 2024 przez Dratwa
lewuS Opublikowano 12 Grudnia 2024 Opublikowano 12 Grudnia 2024 kendriczka ostatnio katuję, gnx top MUSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD
lewuS Opublikowano 14 Grudnia 2024 Opublikowano 14 Grudnia 2024 44 minuty temu, leelooo napisał(a): Stjepana pojebało
leelooo Opublikowano 14 Grudnia 2024 Autor Opublikowano 14 Grudnia 2024 kurde, za mocny troche na wieczor ale w sumie..
Stjepan Opublikowano 14 Grudnia 2024 Opublikowano 14 Grudnia 2024 Teraz, leelooo napisał(a): kurde, za mocny troche na wieczor Niektórzy mają Last Christmas, ja mam pierwsze dwa Limbonic Art
leelooo Opublikowano 14 Grudnia 2024 Autor Opublikowano 14 Grudnia 2024 2 minuty temu, Stjepan napisał(a): Niektórzy mają Last Christmas, ja mam pierwsze dwa Limbonic Art no nie kazdemu podchodzi, musze miec naprawde zly dzien zeby tego sluchac
Stjepan Opublikowano 14 Grudnia 2024 Opublikowano 14 Grudnia 2024 1 minutę temu, leelooo napisał(a): no nie kazdemu podchodzi, musze miec naprawde zly dzien zeby tego sluchac Na tym zostałem wychowany w latach 90 jako kinder metal, uwielbiam do dzisiaj.
leelooo Opublikowano 14 Grudnia 2024 Autor Opublikowano 14 Grudnia 2024 35 minut temu, Stjepan napisał(a): Na tym zostałem wychowany w latach 90 jako kinder metal, uwielbiam do dzisiaj. ja lubie dobrego posluchac, ale nie zebym bym jakims zagorzalym fanem
Stjepan Opublikowano 14 Grudnia 2024 Opublikowano 14 Grudnia 2024 Teraz, leelooo napisał(a): ja lubie dobrego posluchac, ale nie zebym bym jakims zagorzalym fanem Ja tego słuchałem i chlałem tanie wińska, spałem z nie jedną metalówą, najebani w 666 dup po koncercie, było zajebiście, fanem nie musisz być, ja nim jestem, zdrówkeczko.
leelooo Opublikowano 14 Grudnia 2024 Autor Opublikowano 14 Grudnia 2024 27 minut temu, Stjepan napisał(a): Ja tego słuchałem i chlałem tanie wińska, spałem z nie jedną metalówą, najebani w 666 dup po koncercie, było zajebiście, fanem nie musisz być, ja nim jestem, zdrówkeczko. wazne, ze wszystko gladko wchodzilo, zdrówko
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się