Skocz do zawartości

Spoko zegarek


Igrz

Recommended Posts

Zgubiłem ponieważ zapomniałem go wziąć z parapetu :weed:

Dopiero po tym jak sala została przez wszystkich opuszczona ktoś mógł go zawinąć :(

 

PS. nie wiedziałem że podczas mx należy mieć wytrzymały zegarek XD

zawsze jak ja śmigałem to miałem wy*ebane czy może coś z nim sie stać, uważałem tylko w przypadku kontaktu z wodą.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie starą Delbane i odrestauruj u dobrego fachury zegarmistrza. Może będzie trzeba wydać więcej(zależy od fanaberii) , będziesz miał zegarek co swoje przeżył, kawałek czasu na ręku. Jak  wydasz więcej , to moze to Cie zmotywuje do nie gubienia ;)

Przykładowa aukcja:

https://allegro.pl/delbana-i6034670607.html#thumb/4

Edytowano przez 539
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zegarka, to ciężko zgubić np. mnie, gdyż ja nigdy go nie ściągam, ale to ma też swoje wady, gdyż pasek skórzany wytzrymuje ok 2 lata. Wykańcza go woda, zresztą jeżeli nie wytrzymy go porządnie to skóra też potem śmierdzi. 

Jednak jeżeli coś ćwiczymy, chodzimy na basen, to tam zazwyczja trzeba ściągać zegarek, by nikomu innemu nie zrobić przez przypadek krzywdy. 

Osobiście zazwyczaj jestem leniwy i tego nie robię, ale ostatnio denerwuje mnie, że przez zegarek nie mogę dopiąć kurtki motocyklowej w rękawie oraz cięzko mi z nim rękawice nałożyć. 

 

Jeżeli @Igrz chodzi o zegarek to ciężko polecić, gdyż zegarki to specyficzna częśc garderoby i zazwyczaj nie robi się je masowo i długo, a tym bardziej jeżeli są to droższe zegarki.

Też zależy czy wolicz coś z ciemną czy jasną tarczą. 

Od siebie mogę polecić Timex Expedition/Classic jeżeli chodzi o klasyczne zegarki do 350zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza ciemna zdecydowanie, najlepiej cały zegarek czarny mat. Mój mat czarny Diesel miał od nowości zrąbanego teleskopa więc nawet nie poczułem jak mi kiedyś sam spadł z ręki, podobnie było z Casio ale tam zapięcie już słabo trzymało po jednej bójce :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...