Skocz do zawartości

Tomek_ITH

Użytkownik
  • Postów

    419
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_ITH

  1. Warto dodać że wrzuciło to gryonline na x Jakbym miał obstawiać, to dałbym z 30% szans na ujawnienie dodatku dzisiaj na state of play
  2. https://strefainwestorow.pl/gaming/cdprojekt-sony-stateofplay-playstation-wiedzmin-witcher-dlc Jest nadzieja na ogłoszenie dodatku w czwartek na State of Play
  3. Jak chcą skończyć jak ubisoft, to niech sobie podnoszą. Chyba są świadomi, że nie grają w tej samej lidze co rockstar.
  4. Przecież info dotyczące tego dodatku od tego analityka ma już chyba z 3 tygodnie dzisiaj nagle polskie media się obudziły.
  5. a potem 15k na pc żeby uciągnął w 4k z 60fps.
  6. Nawet jakby kosztowała 100$ to co z tego? Do listopada sobie tyle nie odłożycie? Nie rozumiem o co te płacze, że gra droga. Tym bardziej, że mowa o grze, która wyznaczy nowe standardy i będzie punktem do którego inni wydawcy będą dążyć przez kolejne 10 lat. Wydanie gta6 będzie największą popkulturową premierą w historii. Premiera żadnej gry, filmu, serialu, piosenki, książki nie może się z nią równać.
  7. Nigdy nie grałem w bardziej pokręconą fabularnie i mechanicznie grę.
  8. Jakby zetrzeć wiedzmina z assasins creedem i wrzucić do kotła z napisem azjatyckie gry, to wychodzi Crimson Desert. Po pierwszych zapowiedziach lata temu byłem podjarany, ale to jak prezentuje się obecnie ten tytuł, a już na tym trailerze powyżej, zero hajpu. Grafika przeszła obromny downgrade, dialogi żywcem wyjęte z poziomu obecnego ubisoftu i okropnine wygladająca walka. 6 lat temu tak się to prezentowało.
  9. Z rr Bez rr Bez rr Z rr z rr Bez rr W najnowszym dlss 4,5 nie warto włączać bo rozmywa obraz.
  10. Wyłącz rr
  11. W tej grze nawet zwykłe poruszanie się postaci powoduje napieprzanie iskrami z każdego zakątka ekranu, plus obowiązkowo padaczka kamery. Na ten system walki nie da się patrzeć.
  12. Jak dla mnie nie warto, chyba że ktoś ma absolutnie topową kartę, grubo ponad 120 fps w grach to te kilka % różnicy wielkiej nie robi.
  13. Przecież ta wersja 4.5 obniża fps o jakieś 5-10% nie widzę sensu jej stosować. Na wszystkich testach na yt to widać.
  14. https://pl.ign.com/wiedzmin-3/69405/news/wiedzmin-3-nowe-dlc-zabierze-nas-na-pustynie-ujawniamy-nasze-informacje-sprzed-lat-i-rzucamy-nowe-sw Wg ign polska nowy dodatek ma rozgrywać się w zerikanii. Nie powiem, gdyby okazało się to prawdą, to byłby to genialny pomysł. W końcu jakiś powiew świeżości
  15. Właśnie skończyłem, dodam, że jest to pierwszy resident w jaki grałem. Gra bardzo przypomina mi god of wara... bardzo podobna konstrukcja świata, eksploracja z zagadkami, backtracking i wędrowny sklepik, który pojawia się po każdej większej sekwencji walki. Nie wiem, kto tu zerżnął od kogo ten pomysł Klimatyczna gra, sekwencje w zamku najstraszniejsze i najbardziej porąbane, grafika świetna, tylko modele postaci (twarze) trochę odstają od reszty. Fabularnie nie spodziewałem się tu poziomu the last of us, to się nie rozczarowałem zbyt mocno. Bardzo prosta, mało zaskoczeń, czy zwrotów akcji. Teraz może zagram w dodatek, a potem 2 wlatuje.
  16. Spolszczenie jest jakieś do tej gry? bo planuje kupić, fajna promocja na steamie.
  17. Nie wyobrażam sobie granie w tym dodatku geraltem, nie po tak pięknym pożegnaniu z krwi i wina. A jeżeli ma to być pomost między 3-4 to historia musi być związana ściśle z ciri, a nie jak w dwóch poprzednich dodatkach, wzorowanych na opowiadaniach i rozwiązywaniu cudzych problemów.
  18. Nie udało się uruchomić gry. Dana sytuacja wymaga podniesienia uprawnień. Taki mam błąd. Ok już naprawiłem. Mam nadzieję że nie będzie zbytnio odstawał, od znakomitych kronik myrtany
  19. Lara z tego rimejku znacznie ładniejsza niż z nowej odsłony
  20. UV w swojej prasówce wspomniał, że dlc ma rozgrywać się w nowej krainie i ma być pomostem między 3 a 4.
  21. Nie ma to jak zapowiedz gry z premierą za 4 lata.
  22. Też mam co jakiś czas chęci na dokończenie fabuły, (obecnie 53h) ale po jakichś 30min grania zawsze odpadam. O ile grafika jest na wysokim poziomie, to mapę świata uważam za jedną z najgorszych w serii. Same góry i lasy, przemieszczanie się po niej to katorga. Miasta kopiuj wklej takie same z zerową symulacją życia. To zagraj w kdc 2 Zjada na śniadanie tego asasyna pod każdym względem.
  23. O kurła, jakie mydło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...