Skocz do zawartości

dannykay

Użytkownik
  • Postów

    915
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dannykay

  1. To moja ma na koncie 4 sztuki
  2. who cares
  3. kiedyś miał bmw...
  4. @bleidd gratulacje! Oby dobrze spał @GordonLameman, za to szczucie należy się biczowanie parówkami
  5. one wszystkie mają cvt?
  6. Co? Czyli płacisz krocie za te chińskie, tandetne głośniczki z doklejonym logo B&O i jeszcze musisz subskrypcje wykupić? Znasz szczegóły, co ten pakiet zmienia?
  7. Ale będzie grzybowóz
  8. Nic mnie tak nie relaksuje, jak jazda na komarku. Aż żałuję, że nie mam ostatnio czasu.
  9. Graty. Czym napędzasz?
  10. Starość nie radość, trumna nie inkubator
  11. Kuszą mnie monitor audio Bronze 500
  12. Jak sprzedawałem opla, to bmw już stało pod domem, więc ją widział wtedy
  13. Też mnie głowa boli na samą myśl o januszach, co będą szukać dziury w przy 20 letnim aucie...
  14. Nie bierzecie pod uwagę, że skoro pisze, to musiał być zadowolony z siga zanim go rozkutał Jak to się ma do zachowania kierowców na drodze, bo nie kumam? edit No chyba, że zapomniał adresu i robi podjazd, żeby mnie oklepać @Krzysiak orientujesz się jak tam 2.0 eco blue 190kuni (to jest hdi?) w mondeo ~~~2020-2022?
  15. Przodem z przodu - poduszka off?
  16. Całkowicie. Dodatkowe też raczej nie wystarczy.
  17. Dobra to tera temat do wydzielenia W jakiej konfiguracji podróżujecie samochodem zakładając, że jedziecie 2+2? Młoda ma 3 lata i powinna jeszcze jeździć tyłem do kierunku jazdy. Przeprowadziłem ją na przód, ale w tej konfiguracji nie widzę lusterka po prawej stronie, bo fotelik zasłania Młody (1msc) naturalnie z tyłu z mamą. Wiem, że obydwoje dzieci powinno być z tyłu, ale żona panikuje i uległem
  18. To samo z jelitami. Lepiej raz na kilka lat zbadać dupkę, niż cudować ze stomią itp.
  19. Myślałem, że tylko moja ma takiego pi5$%$olca na tym punkcie...
  20. Jeździłbym
  21. W Bieszczady daleko, a ropa droga...
  22. Materiał do produkcji drożeje z dnia na dzień.
  23. Jeśli po prawie 2 latach zadzwoniłby z jakimś bólem dupy, to bym go wyśmiał i zablokował numer, elo
  24. bo on widział, że wtedy kupiłem bmw i chciał się tylko spytać gdzie takiego szukałem XD ja: na olx'ie on: aha aha ja: a jak tam signum on: kurcze super, bardzo dobre auto ale mi rozbili i teraz właśnie takie bmw chciałem ja ( ]:-> ): no właśnie myślę nad sprzedażą on: o kurcze serio? a to benzyna czy diesel ja: diesel on: aha aha, no ja benzyniaka chcialem ale zadzwonię jak coś ja: okej on: i tylko na olx pan szukał? ja: no tak, olx i otomoto on: aha.. to przepraszam za telefon A odnośnie tv, to ja jakichś tam wymagań nie mam. Nie mam parcia na oledy, herce itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...