Skocz do zawartości

naitsabest

Użytkownik
  • Postów

    47
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez naitsabest

  1. Już działa, wyłączyłem input controler we właściwościach gry na steam chociaż nie wiem czy to też ma wpływ, przywróciłem domyślne ustawienia w grze w zakładce configuration, jeszcze raz zrobiłem kalibracje kierownicy i pedałów w AMS2 i przypisałem jeszcze raz na nowo wszystko w edit assigments i ffb zaczął działać.
  2. Ustawiłem wszystko ale nie działa ffb tzn. nie czuć żadnych oporów na kierownicy nawet jak najade np. na tarkę, dodam że w F125 ffb chodzi.
  3. Pytanko mam, posiada ktoś Moze R5 i mógłby podrzucić ustawienia kierownicy oraz ustawienia w samej grze, bo nie działa mi force feedback w AMS2.
  4. 18.06.1988 Live in Pasadena🤠
  5. Potem się dziwić że ludzie nie chcą przeglądać dziesiątki stron tematu żeby znaleźć odpowiedź jak tyle postów z dupy i o niczym. A człowiek tylko zadał pytanie, skoro ktoś wymyślił pokrowiec wiec grzecznie zapytałem co o tym sądzicie. Co niektórzy tu chyba piszą byle tylko nabijać sobie posty bo ich odpowiedzi nic nie wnoszą do tematu.
  6. Mam i służą mi do wycierania rąk. Tak, mam nadzieję że u Ciebie też.
  7. Używacie jakiś pokrowców na swoje monitory OLED? Myślałem o takim żeby się nie kurzył jak nie będzie używany. https://amzn.eu/d/0ekiqODM
  8. Spoko zapytałem przy okazji, będę pamiętał na przyszłość🙂
  9. Ok a w czym jest lepszy ten AOC od Aorusa poza tym że cena niższa? Dopłacać do droższego niema zamiaru bo jeśli miałbym kupić za 3700 Asusa to czemu nie dołożyć np. do 4 tys. i wybrać inny...można tak w nieskończoność. Jeśli chodzi o zabezpieczenie monitora chcę kupić taki pokrowiec jak nie będę go używał co by się nie kurzył🙂 https://amzn.eu/d/07UNniQd Czym najlepiej czyścić QD-OLED'a?
  10. Spoko🙂 jak możesz to usuń ten jeden wyżej dot. tego MSI
  11. Jak w temacie, budżet 3 tyś., myślałem o tym który jest teraz w promocji Aorus FO32U2 może jakaś inna propozycja do tej kwoty?
  12. Memory Context Restore mam włączone ale co jakiś czas uruchamia się dłużej. Możesz napisać gdzie to ustawić?
  13. Podłącz kartę kablem który masz w zestawie razem z zasilaczem z oznaczeniem 600W.
  14. ReBAR w MSFS24 https://msfsaddons.com/2026/01/08/a-performance-paradox-why-disabling-resizable-bar-could-fix-your-msfs-2024-stutters/
  15. @KadajoWidzę że masz konkretne GPU👍 myślisz że bawić się z tym DLSS 4.5 przy mojej karcie? da to coś🤔
  16. Pytanko czy mając 4070Ti Super i 9800X3D ReBAR powinien być włączony?
  17. SU3 wydany https://www.flightsimulator.com/sim-update-3-msfs-2024/
  18. Po wymianie pasty zrobiłem jeszcze raz testy w CB23 single i multi core, co myślicie o temperaturach? mam się czym martwić?
  19. @Send1N Czyli pasty chyba starczyło🤔 W UEFI mam w tej chwili PBO na Auto a Curve Optimizer na disabled więc nic tam nie ustawiałem, czy coś zmieniać w tych dwóch opcjach?
  20. @Send1NDzięki ale już zamówiłem Pactuna 4 zależało mi żeby dzisiaj lub najpóźniej jutro doszła a ten Gelid dopiero po weekendzie by był. Przy okazji mógłbyś zerknąć na moje temperatury po złożeniu kompa pisałem w temacie Ryzena ale jak na razie zero odzewu.
  21. Wczoraj montowałem kompa i zapomniałem sprawdzić czy mam pastę, okazało się że została mi jeszcze tubka od chłodzenia Thermalright Spirit 120 niestety za dużo jej nie było trochę jak ziarnko grochu, obawiam się jednak że chyba to trochę za mało i będę musiał wymienić pastę, możecie coś polecić?
  22. Witam ponownie, właśnie złożyłem kompa, moglibyście zerknąć na pomiary z HWinfo czy jest ok z temperaturami itd.? czy coś zmieniać? może jakieś ustawienia w UEFI? BIOS zaktualizowany do najnowszego. Profil EXPO załadowany, ReBar włączony. PBO Auto. Jak coś to jeszcze podeślę zdjęcia dodatkowe jak potrzeba. MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi R7 9800X3D Thermalright Phantom Spirit 120 RTX 4070Ti Super DDR5 64GB 6000MHz CL30 Podczas testów w Cinebench
×
×
  • Dodaj nową pozycję...