Trylogię Xeno na Switcha 2 z dodatkami i QoL biorę na day1 bez względu na cenę.
O Genesis to w ogóle nie ma się co pytać.
Tak samo Fire Emblem biorę day1, wiadomo już że kontynuacja Three Houses.
Masa na youtube takich małych studio ludzie pokazują, masa pomysłów i aranżacji, od nowoczesnych wystrojów po robione własnoręcznie przeróbki i dostosowania.
Rekomendowane odpowiedzi