Gdzieś widziałem listę to wyglądało skromnie. Może rzeczywiście niedoszacowałem ale na bank Half Life 2 RTX i Quake 2 RTX były na niej normalnie wymienione.
Ja tam kibicuje zielonym w promowaniu PT, bo w takich tytułach jak Cyberpunk, RE: Requiem naprawdę ciekawie to wygląda. W Pragmacie też nieźle.
Wiesz RT nie równy RT, bo są tytuły pod tym względem lekkie i ciężkie. Chociaż też trzeba uczciwie podejść do tematu, bo nie zawsze zarzynanie sprzętu jest współmierne z efektem WOW.
Wiem, że to "personal taste" ale Hardware Unboxed ciekawie podeszli do tematu w swojej ocenie.
Tytuły z PT, które mnie interesowały przeszedłem. Jeżeli Rubiny będą zauważalnie lepsze w PT, a AMD w międzyczasie nie odrobi lekcji albo ich odpowiedniki będą kuleć w tej materii, to możliwe, że przesiądę się na GPU zielonych.
@sideband Tak z czystej ciekawości, jaką masz obecnie kartę graficzną?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się