Skocz do zawartości

Komputer gamingowy /i5 12400f/3060Ti/1TB SSD nvme/16GB ram/KluczWin11


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry,
Mam na sprzedaż dosłownie świeżo co zbudowany i przetestowany komputer gamingowy. Wraz z komputerem dodaję oryginalny klucz Windows 11 Pro. Komputer będzie już zainstalowany z kompletem sterowników. Chłodzenie ma nową pastę Termal Grizly. Zasilacz jak i obudowa są nowe. Zestaw spokojnie nadaje się do gry w rozdzielczości 2k i na chwile obecną radzi sobie z każdym tytułem. Dysk o pojemności 1tb jest nvme, czyli jest to ten szybki :). Komputer zbudowany jest na markowych podzespołach, które posłużą jeszcze na długi czas jak i będą odpowiednie do rozbudowy komputera w przyszłości. Odnośnie specyfikacji jest to:

Procesor: i5 12400f 12gen
Karta graficzna: MSI RTX 3060Ti
Dysk: 1TB SSD nvme Samsung 981
Ram: 2x8 GB ARGB HyperX Fury
Chłodzenie: BeQueit Pure rock 2
Obudowa: Krux Vako
Zasilacz: Deepcool 650W PF650
System: Windows 11 Pro
Płyta główna: H670 Asrock Steel Legend

Istnieje możliwość rozbudowy komputera o dedykowaną kartę WIFI za dodatkową opłatą, ponieważ takową posiadam a nie używam. Więcej informacji w wiadomości prywatnej, preferuje odbiór osobisty, aczkolwiek nie będę miał żadnego problemu aby wysłać komputer kurierem.

 

Link olx: https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-gamingowy-i5-12400f-3060ti-1tb-ssd-nvme-16gb-ram-kluczwin11-CID99-ID16oRGj.html?bs=olx_pro_listing

image0 (1).jpeg

image0.jpeg

image2.jpeg

IMG_8817.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Tylko z powodu słabej dostępności, to z regularną ceną nie miało nic wspólnego i nie jest żadnym wyznacznikiem w tej sytuacji. 
    • powiem wam że te antywirusy i cleanery to jest jakaś kaszana    https://github.com/KPRCB/XboxGameBarExample   to już w ogóle totalnie jakaś głupota, bo to mój kod c++ x D      logi z eseta to też jest kaszana   żadnych prawdziwych wirusów nie znalazł   Potrzebujemy jakiegoś poważniejszego toola!
    • Zgadzam się... Większość ludzi tak robi ze strachu ale to nie oznacza, że bandyci mogą robić co chcą! Wiem, że Polska to kraj z kartonu, ale nie wiedziałem, że dodatkowo dziki zachód...  A lata 90te dawno już się skończyły... Ja też w takiej sytuacji najpewniej nawet bym nie zwrócił uwagi w sklepie widząc (prawdopodobnie podpitych) kolesi tego pokroju. Natomiast reakcja dziewczyny jak i to co było potem było normalne...   To mi się przypomina ta sprawa ze Szwecji gdzie młody imigrant pozaeuropejskiego pochodzenia zabił Polaka z powodu zwróconej uwagi...
    • Buda fajna, ale o co be z tą wersją (rozmiarem?)  grafy, bo się nie znam? 
    • No ja byłem na pogrzebie, nie raz. W mieście na największym cmentarzu mam kaplicę, gdzie zwykle są nabożeństwa, na kolejnym tak samo. Nie wiem, co się dzieje w przypadku, gdy nabożeństwo jest w rodzinnej parafii zmarłego, ale nie kojarzę praktycznie żadnego kościoła bez parkingu czy placu przed wejściem, poza takimi w ścisłym, zabytkowym centrum, ale zdaje się, że nawet na teren ciasnego starego miasta karawany wyjątkowo mogą wjeżdżać tak samo jak karetki, policja czy zaopatrzenie.   Tutaj sytuacja mimo wszystko jest IMHO specyficzna. O ile dobrze widzę, nie ma bezpośredniego przejścia z kościoła na parking, jeśli już, to przez budynek klasztoru/szkoły (?). Inna opcja to właśnie niesienie trumny wzdłuż Czerniakowskiej do skrzyżowania i potem Nowosielecką do wejścia na parking.   Tak, na wsiach jeszcze jakiś czas temu nosiło się albo i nadal przenosi trumnę z konduktem na cmentarz, jeśli jest blisko kościoła. Ale szczerze mówiąc - jakoś tego w centrum miasta nie widzę.  To nie jest boczna osiedlowa uliczka. I jednocześnie nie jest to pogrzeb z celebrą itp.  Wszystko to nawet jeśli trzeba się zgodzić, że widok trumny to nie jest też nic gorszącego. Ale IMHO wystarczy, że wyniosą ją na przystanek...    No właśnie, skoro już muszą, to albo tam powinien być dopuszczony wjazd obok przystanku (a faktycznie nie ma - wszędzie słupki) albo nie powinno tam być pogrzebów. A jeśli mimo wszystko są...  to na karawan przymknąłbym oko.    Ja wiem, że raz na milion jakieś dziecko będzie akurat biegło do przedszkola - ale to są skrajne przypadki, generalnie nic nikomu nie ma prawa się stać jeśli karawan na pięć minut wjedzie ostrożnie i bardzo powoli na chodnik. A podejrzewam jeszcze, że i pogrzeby nie odbywają się tam masowo?   OK, jasne, dura lex... no ale komentarz mam do tego chyba taki jak większość: Konfitura kiedyś w końcu wyłapie ostry wp...l i, jak tłumaczył klasyk: nie będę popierał, ale zrozumiem. A wcale nie jestem fanem kościelnych jasełek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...