Skocz do zawartości

GIGABYTE GTX 980TI G1 GAMING - bez ceny minimalnej


driver1221

Recommended Posts

 Witam

 

Dziś mam do zaoferowania kartę graficzną firmy GIGABYTE na chipsecie NVIDIA z serii 980 TI z chłodzeniem WINDFORCE

Karta została kupiona 27.11.2015r. więc posiada jeszcze 7 miesięcy gwarancji producenta która jest realizowana na podstawie dowodu zakupu czyli w tym przypadku faktury VAT z sieci sklepów morele.net.

 

Kartę sprzedaję gdyż zostałem szczęśliwym posiadaczem GIGABYTE GTX 1080TI AORUS (widocznej na jednym ze zdjęć) ponieważ ta karta nie nadaje się do grania w 4K, pomimo tego co twierdzi producent - chce być fair w stosunku do kupujących.No chyba że komuś nie przeszkadzają spadki FPS poniżej 30 klatek na sekundę. Natomiast idealnie nadaje się do grania w full HD, jeśli nie masz wyświetlacza 4K, a chcesz grać na maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości full HD to ta aukcja jest właśnie dla Ciebie.

 

Na konfiguracji CPU-i7 8600K, RAM Corsair Vengeance 16GB, PSU VERO L2 600W osiągałem następujące rezultaty:

 

Wiedźmin 3 Dziki Gon - ok. 100kl/s (full HD wszystko na UBER, hairworks off)

GTA 5 - ok. 65kl/s (full HD  ustawienia very high)

FAR CRY 5 - ok. 95kl/s (full HD ustawiania ultra)

Star Wars Battlefront II - ok. 95kl/s (full HD ustawiania ultra)

Assassin's Creed Origins - ok. 60kl/s (full HD ustawiania ultra)

 

Jest to model fabrycznie podkręcony przez GIGABYTE. Karty nigdy nie żyłowałem bawiąc się w OC zwiększając napięcia GPU czy Power Target.  Karta służyła mi tylko i wyłącznie do grania, ani pół bitcoina nigdy nie wykopała, więc nie ma problemu wyeksploatowania karty.

 

Trochę "suchych" danych od producenta:

Ilość pamięci VRAM - 6GB

Rodzaj pamięci - GDDR5

Szyna danych - 384bit

Typ złącza - PCI Express x16

Taktowanie rdzenia GPU - 1190 MHz

Taktowanie rdzenia GPU w trybie boost - 1291 MHz

Taktowanie pamięci - 7010 MHz

Maksymalna rozdzielczość - 4096 x 3112

Chłodzenie - 3x wentylator + radiator

Zastosowanie technologie - Adaptive V-sync, CUDA, GPU Boost, PhysX, WindForce 3X, Ultra Durable VGA

W zestawie znajduję się:

Karta Graficzna GIGABYTE GTX 980 TI G1 GAMMING

Dowód zakupu Faktura VAT ze sklepu morele.net

Skrócona instrukcja obsługi

Płytka ze sterownikami

Zastępcze pudełko gdyż oryginalne zaginęło podczas przeprowadzki do nowego mieszkania 

 

Link do strony producenta - https://www.gigabyte.com/us/Graphics-Card/GV-N98TG1-GAMING-6GD#ov

Link do strony z opiniami użytkowników - https://www.ceneo.pl/38367191#tab=reviews

 

Preferuje odbiór osobisty z możliwością sprawdzenia karty na miejscu. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na nr 789-347-794 w godzinach od 10 - 23. Ewentualnie proszę zadawać pytania poprzez "Pytanie do sprzedającego"

 

Licytacja zaczyna się od 1zł i nie ma ustawionej ceny minimalnej - za ile wylicytujesz za tyle ta karta będzie Twoja:) 

 

 

https://allegro.pl/gigabyte-gtx-980ti-g1-gaming-bez-ceny-minimalnej-i7310849599.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...