Skocz do zawartości

Co cię dzisiaj wk...ło


Podwójniak

Recommended Posts

Sprawy z latem u mnie sie maja tak .Pracuje jako pilarz .musisz miec na sobie to :

0h5IQce.jpg

RqwOEL0.jpg

EOuR7Oe.jpg

 

jezdze tym blaszaną skrzynka gdzie siedzisz na skrzyni biegów nie nie ma ani klimy ani ogrzewania jedyne co jest to wentylator który pcha ciepłe powietrze z chłodnicy przez silnik prosto do kabiny .

JhMtTEZ.jpg

Tutaj akurat zdjedcia z wiosny .

3BK5eJU.jpg a to po tym jak mi dali na chwilę traktor bo lkt był w naprawie waltra 170Km nie dała rady tam gdzie jeżdżę normalnie lkt 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez takich jak ON kraje pustynnieją, mamy wichury i trąby powietrzne! Wycinają biedne drzewka, na których się gnieżdżą takie małe słodkie wiewióreczki, ptaszki i inne gówna!
A ślad węglowy rośnie! Powinno się ich za jajca do podciętego drzewa przybijać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze edukacja o gospodarce leśnej w takim kraju jak Polska to jest totalnie dupie, u mnie scina sie tylko drzewa napadniete kornikiem ,lub powalone przez wiatr zeby ich kornik nie wpierdalał w ciagu roku wycinam sprzatam około 4000kubików drewna przy założeniu ze jedno ma 0.75m3 jest to około 3000drzew a w sezonie sadze 1000sadzonek dziennie sezon trwa 5tyg na wiosne i 3tytg na jesien srednio wsadzam do ziemi 35000-42000sadzonek pomijam pielegnacje i inne numery ale tego was w szkole nie ucza lasy odkad jestemy wUNii zwiekszyły swoja objetosc o 17% ale tego tez nie wiecie darmozjady elektryczne chcecie dbac o klimat to wywlcie kompy telefony sami chodujcie jedzenie bo jakby nie ja to nawet byscie nie mieli na czym kutasa narysować.:dupa:

Edytowano przez Dziarson
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty to serio piszesz? Bo jak nie umiesz w internety, to może poczytaj pierw wpisy po 15 razy i potem odpowiadaj. Chyba, ze trzeba ci pod każdym postem wstawiać wielką jak uj murzyna czcionką:

To był żart, nie obraź się milordzie. Wdech-wydech, wdech (przytrzymaj 5 sekund) wydech.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych tutaj widzę ciekawe takie:

 

01icon_lol2.gif

04icon_rotfl.gif

07icon_smile4.gif

0bicz.gif

0dj.gif

0fuck.gif

0drinks.gif

0wacko2.gif

12icon_faja.gif

15icon_jupi.gif

10icon_cry2.gif

21icon_search_mad.gif

2czapeczka.gif

2flaga.gif

2flagapolska.gif

2glodny.gif

2piwko.gif

2kon.gif

2placz.gif

31sztatnek.gif

2smiech2.gif

2zdziwienie.gif

35pijacy.gif

34miotacz.gif

37uscisk.gif

41witos.gif

49rotfl.gif

60bujawka.gif

50przytula.gif

aniolek.gif

niegrzeczny.gif

witaj.gif

 

6 minut temu, xXMateoXx320 napisał:

BOZE @Kelam wybawco!

 

0drinks.gif

 

A plusik gdzie? :d

 

edit:

Kurda, chyba faktycznie przypadkiem sporo emotek nam na forum wpadnie. No wpisałem i cyk stronka się znalazła w googlach :f.

Edytowano przez Kelam
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio fartem się trafiło. Wcześniej gdy szukałem właśnie jakiś emotek, bo rozmawialiśmy już o tym, to tej strony nie zauważyłem. 

Także do usług witaj.gif

Wiecie już gdzie wysyłać rtx'a, jak będzie jakiś do wygrania;D.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...