Yedi 301 Opublikowano 12 Maja Opublikowano 12 Maja (edytowane) Elo mordki Sprzedam 3 GPU bo mnie fantazja poniosła niedawno Ceny: 4070 - 1800 + kw, gwarancja jakieś 30 miesięcy 5060ti 16gb - 2000 + kw , gwarancja też 30+ MSC 4070 Super - 2000 + kw , gwarancja jakieś 15 miesięcy jak pamiętam - zakup 2024.10 w Euronet Bede jeszcze sprzedawał 2 lapki HP Pavulony z gtx 1050 - w zależności od konfigu od 750 pln https://www.olx.pl/d/oferta/rtx-5060ti-16gb-pony-gwarancja-pl-CID99-ID1aMRYQ.html?bs=olx_pro_listing Mój profil na vinted : https://www.vinted.pl/member/224578547 Edytowane 27 Maja przez Yedi 2 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się