Skocz do zawartości

Problem z nakładką RivaTuner


EcKo!?

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z nakładką RivaTuner w FiveM (GTA V). Chodzi o to, że po prostu nie działa. Nie mogę jej włączyć tak jak robi się to w innych grach. Dzieje się to tylko w tej aplikacji i nigdzie indziej. Reinstal i takie podstawowe rzeczy były robione.

 

Drugie pytanie

Jak nazywa się dodatkowe narzędzie wraz z RivaTuner, która pokazuje więcej informacji o wydajności itp. Zapomniałem jak się nazywa....nie jestem pewien ale Lipton kiedyś o tym mówił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarza. Można wtedy zminimalizować grę, w Afterburnerze wejść w ustawienia i zakładkę On-Screen Display, po czym kliknąć Więcej. Powinny się pokazać ustawienia RTSS, ja po prostu je zamykam i czekam kilkanaście sekund, po czym zamykam ustawienia, Afterburnera minimalizuję i wchodzę z powrotem do gry. Często pomaga, nie zawsze za pierwszym razem (można też pokombinować z Application detection level, chociaż tego nigdy nie próbowałem).

 

Co do drugiego pytania, w HWiNFO jest opcja podpięcia monitoringu pod RTSS i wtedy można dodatkowe odczyty pokazywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, tomcug napisał:

Co do drugiego pytania, w HWiNFO jest opcja podpięcia monitoringu pod RTSS i wtedy można dodatkowe odczyty pokazywać.

Dzięki wielkie, a jeśli chodzi o pierwsze pytanie to dowiedziałem się, że w FiveM niestety Riva nie działa. Użytkownicy bardzo na to narzekają na forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...