Skocz do zawartości

Propozycje testów zasilaczy


sido107

Recommended Posts

Fractal Design Ion Platinum może? Miałem takiego na stanie w wersji 660w, ale ostatecznie wymieniłem bez odpalania na rmx 750. Tyle co porównałem, że kable lepsze we fractalu i znacznie lepsze wykonanie zewnętrzne (szczegół wiadomo). A jak z bebechami, to tu trzeba solidnego testu. Z tego co patrzyłem na zagranicznych stronach, to dobrze niby.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ogolem super by bylo zrobic jakies zestawienie paru najlepszych, porzadnych zasilaczy za niskie pieniadze typu 650W do 400, max 450 PLN. Porzadnych w rozumieniu Gold, zaskakujaco dobre bebechy i wyniki testow, jak najlepsza kultura pracy czy nawet dluga gwara. Dla tych osob, ktore chca miec dobre, ale tylko do kompa do gierek, wiec bez placenia za dajace innym oszczedzic na pradzie certyfikaty czy prestizowa marke. Nie chca tez dla swietego spokoju kupowac popularnego high-endu za dobre 50% wiecej. Z mojej perspektywy zasilka ma miec komplet zabezpieczen, robic robote i robic to jak najciszej, zapasu mocy uzasadniajacego 10 lat gwarancji jakos nie widzi mi sie kupowac, wiec fajnie by bylo znac takie przystepne cenowo besty. Bo rynek jest tak szeroki, zestawien porownawczych w sieci nie ma i zwyczajnie najtrudniej sie w tej mnogosci zorientowac bez grzebania za testami kazdego zasilacza w ofercie sklepu, bo i tak ciezko bedzie wszystko porownac na podstawie roznych testow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sido107 Mysle, ze nawet fajnie byloby ograniczyc budzet do 400 PLN za 650W. Zasilki dla osob jak ja - graczy chcacych by po prostu w bezpieczny sposob zrobil robote, nie nahalasowal przy tym bardziej niz reszta komputera i niechcacych wiazac z nim dluzszych planow czy placic za uznana marke, modularne okablowanie czy dluzsza niz 5 lat gware.

Edytowano przez Japanese Capacitor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...