Skocz do zawartości

ASUS R9 280X 3GB DirectCU II


majkel

Recommended Posts

Mam na sprzedaż Radeona R9 280X w niereferencyjnym wydaniu ASUSA z chłodzeniem DirectCU II, którego chyba nie trzeba przedstawiać: 5 niklowanych rurek cieplnych, ogromny radiator, dwa 100 mm wentylatory - czyli w skrócie cisza i niskie temperatury ;)

Karta pochodzi z wymiany gwarancyjnej w sklepie w zamian za padniętego 7970 Gigabyte. Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z gwarancją ASUSa, mogę się domyślać, że tylko standardowe 24 miesiące (jak ktoś zna szczegóły niech napisze mi na PW) - w razie czego daję 30 dni gwary rozruchowej. Wszystkie papiery i faktury oczywiście dołączam ;)

Karta nie była rozkręcana, o czym świadczą nienaruszone plomby na śrubach.
Była tylko czyszczona z kurzu, dzięki czemu jest gotowa do montażu w kompie ;)

Potencjału OC zbyt wnikliwie nie sprawdzałem, jedynie na początku ekscytacji cyferkami w 3DMarku... chyba coś koło 1100MHz poszło na luzie :hmm: 
Ale 12-fazowe zasilanie oraz wtyczki 6+6 na pewno pomogą wykręcić znacznie wyżej po podniesieniu napięcia rdzenia ;)

Jednak na co dzień suwaki były przestawione w drugą stronę - karta chodziła na obniżonych ustawieniach, ponieważ wydajności i tak było mi aż nadto, a mam małego zielonego fioła :E
Przy pomocy programu producenta GPU Tweak karta w pełni stabilnie chodziła na 970MHZ @ 1.1V, dzięki czemu zużycie energii zostało obniżone o kilkadziesiąt watów, a temperatura przy pykaniu w BFa nie przekraczała 80*C przy wentylatorze kręcącym się na 40%, pozostając przy tym ledwo słyszalnym :D

Cała specyfikacja karty dostępna jest na stronie producenta:
https://www.asus.com/pl/Graphics-Cards/R9280XDC23GD5/

Real photos:
https://imgur.com/a/zdqhK

Karta oczywiście w pełni sprawna, nic nie buczy, nie BSODuje ani nie śmieci artami po ekranie ;)
Sprzedaję pełen zestaw - karta w oryginalnym opakowany producenta wraz z zestawem akcesoriów (książeczka, płyta ze sterami, mostek CF) oraz fakturą i świstkiem ze sklepu.

Cena: 599 zł
Możliwy odbiór osobisty (okolice Katowic) albo wysyłka kurierem za 19zł.

Kontakt:
- forumowe PW
- odpowiedź w wątku
- mail: [email protected]
- tel. 794#837#693

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania i zachęcam do zakupu ;)

Edytowano przez majkel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...