Skocz do zawartości

Jaki monitor polecacie?


SeyDzeyyey

Recommended Posts

 

5 minut temu, xXMateoXx320 napisał:

Co powiesz na ten www.x-kom.pl/p/389412-monitor-led-27-acer-nitro-xv272upbmiiprzx-czarny-hdr.html ?

 

Dopisałbyś swoje preferencje czy ma być matryca IPS czy 144Hz+ to must have itd... Do czego go będziesz uzywac?

Matryca ips. Ogólnie do grania i oglądania filmów. A gry to raczej nowości, czasami może se zagram w cod warzone albo r6 siege. Przeglądałem internet i znalazłem taki monitor https://www.x-kom.pl/p/593258-monitor-led-27-gigabyte-m27q-czarny-hdr-kvm.html?gclid=CjwKCAiA25v_BRBNEiwAZb4-ZdrKclUtiBAI-7cqCLjemGHdcybzhQoih7E8OjoW4dMN5p2KIn8BBhoC3PwQAvD_BwE Może jednak warto trochę zwiększyć budżet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor będziesz chciał podłączyć do GPU od nVIDII więc nie wiem czy gsync pójdzie bo nie ma adaptiv-synca, jak tamten model wyżej. Jeśli znalazłbyś info ze po DisplayPorcie GsyncAdaptiv czy coś odpali to można go brać choć lepszy model to ten od Acera ze wzgl na lepsze/dobre odzwrorowanie kolorów palety DCI, sRGB na dobrym poziomie, poza tym monitor ma 4szt 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) więc Acer wydaje się lepszy 

A zapomniałem dodać,Acer ma cieńsze ramki co jest estetyczniejsze 

 

Róznice między 30Hz nie wiem czy odczujesz

Gigabyte jest tanszy (zobacz na promocje ponizej oferty - z kodem Gigabyte-M27Q masz rabat 170zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, xXMateoXx320 napisał:

Monitor będziesz chciał podłączyć do GPU od nVIDII więc nie wiem czy gsync pójdzie bo nie ma adaptiv-synca, jak tamten model wyżej. Jeśli znalazłbyś info ze po DisplayPorcie GsyncAdaptiv czy coś odpali to można go brać choć lepszy model to ten od Acera ze wzgl na lepsze/dobre odzwrorowanie kolorów palety DCI, sRGB na dobrym poziomie, poza tym monitor ma 4szt 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) więc Acer wydaje się lepszy 

A zapomniałem dodać,Acer ma cieńsze ramki co jest estetyczniejsze 

 

Róznice między 30Hz nie wiem czy odczujesz

Gigabyte jest tanszy (zobacz na promocje ponizej oferty - z kodem Gigabyte-M27Q masz rabat 170zł)

Po podpięciu przez dvi działa. Niestety rabatu już nie ma.

 

Jednak chyba wezmę tego gigabyte'a. Jak się nie spodoba to zwrócę w ciągu 14 dni i zobaczymy co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...