Skocz do zawartości

Nie mogę zaktualizować systemu, nie mogę zainstalować programu, nie mogę przeinstalować systemu itp.


WKL

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów z laptopem, który od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje.

1.Najpierw pojawiła się informacja, że moja wersja systemu jest nieaktualna i skończył się okres wsparcia. Ale aktualizacji nie mogę dokończyć bo pobiera normalnie, instaluje i uwierzytelnia tylko do 48% i zawiesza się.(scren nr3)

2.Nie mam dostępu do kontroli konta użytkownika, woła o hasło administratora którego nigdy nie miałem :placz:(scren nr5)

3.Nie mogę przeinstalować systemu bo woła o to samo hasło, a dodatkowo pokazuje, że nie może odnależć pliku instalacyjnego chociaż płyta jest w włożona i w exploratorze są widoczne wszystkie pliki (scren 1 + scren nr6)

4.Nie mogę nic zmienic w koncie użytkownika ani zainstalować żadnego programu bo też woła o hasło.

Bardzo proszę o pomoc. Próbowałem znależć rozwiązanie moich problemów samodzielnie, ale w większości przypadków rozmawiają ze sobą na forach ludzie którzy się na tym dobrze znają ja połowy z tego nie rozumiem. Jestem już starszą osobą i proszę o bardziej łopatologiczne podpowiedzi:sciana:

Wdzięczny będę za każdą pomoc.

Wiesław

 

scren nr3.JPG

Scren5.jpg

scren nr 1.JPG

scren nr6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawelek6 napisał:

Zawsze można zrobić format i postawić system na nowo.

Ok,ale też woła o to hasło. Dodatkowo pojawia się komunikat, że nie może odnależć pliku instalacyjnego który został przeniesiony albo usunięty a płyta z orginalnym windowsem jest w napędzie i widać pliki w eksploratorze . Dzięki za odzew.

Cytat

Bez znajomości tego hasła nie uda się niczego z systemem zdziałać. Są narzędzia, które pozwalają na zresetowanie hasła, poradnik poniżej:

Dziękuję za odzew, tyle że u mnie z angielskim to raczej słabo, ale przynajmniej wiem czego szukać. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejść do sąsiada i zrobić sobie bootowalny pendrive z systemem. Raptem parę minut to zajmie. Po czym wystartować kompa z pena, sformatować i zainstalować od nowa system. W sumie to nawet może ktoś z sąsiedztwa mógłby to zrobić. Wgranie systemu, to nie jest trudna rzecz jak się niektórym wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...