Skocz do zawartości

Karta graficzna POMOCY !!!


Gość JohnyHunter

Recommended Posts

Gość JohnyHunter

Witam!

Ostatnio oddałem swój komputer do informatyka gdyż mój komputer nie chciał się w ogóle włączyć problem został naprawiony i komputer włączyć mogłem ale moja karta: Nvidia Nforce630a

zamieniła się na kartę standardową Vega wyczytałem , że aby to naprawić należy wyciągnąć i włożyć kartę graficzną co też zrobiłem wszystko było ok ale po pobraniu sterowników miałem strasznie duże problemy z grami nawet o niskich wymaganiach sprzętowych (gdzie wcześniej działały prawidłowo bez żadnych problemów). Dodam ,że komputer rozkręcałem po raz pierwszy i dopiero zaczynam wchodzić w tematy informatyczne więc problem może leżyć w złym włożeniu karty graficznej. Mam równiez pytanie odnośnie sterowników , czy po pobraniu muszę je gdzieś przerzucać ? 

Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia Nforce630a jest to nazwa chipsetu zintegrowanej karty graficznej. Sprawdź model karty graficznej, którą wykładałeś i ponownie wkładałeś do złącza PCIe w komputerze. Dodatkowo sprawdź, czy podpięte jest do niej zasilanie. Sterowniki, po pobraniu, należy jedynie zainstalować. 

Edytowano przez stereoman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...