Jasne, mogliby, ale obecna ich pozycja pozwala dyktować warunki, nie wymaga agresywnej polityki cenowej, aby walczyć z konkurencją, natomiast niepewna sytuacja na rynku pamięci, z pewnością nie wpłynie pozytywnie na koszty produkcji. 400$ brzmi znacznie bardziej realnie. Czas pokaże kto miał rację.
To skąd pewność, że ja podałem błędną informację?
Nie ma żadnej "polskiej dyrektywy". Jest polska ustawa albo unijna dyrektywa.
I moim zdaniem nie łapie się pod żadną z nich. Naruszenia prawa pracy nie łapią się pod ustawę. Za to można dziękować senatorom KO i PiS. Lewica z Dziemianowicz-Bąk na czele mocno walczyły aby tak nie było, ale im się nie udało.
Więc możesz dostać ochronę sygnalisty jak zgłaszasz, że świnie są źle transportowane czy źle traktowane, ale nie dostaniesz takiej ochrony zgłaszając mobbing, dyskryminację czy naruszenie praw pracowniczych.
Bo świnie nie mogą być źle traktowane. Ale pracownik już może
Raczej kompromisy nie wchodzą w rachubę 😉
Jutro dotrze Watercool HEATKILLER IV PRO – wtedy zmienię płytę na Asusa i spróbuję coś zaradzić z tym ASRockiem.
Moc to jedno, ale dla mnie wygląd zestawu jest równie ważny – ma nie tylko działać, ale też cieszyć oko.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się