Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Phoenix. zmienił(a) tytuł na Call of Duty: Modern Warfare 4 (2026)
Opublikowano

Litości, ileż to można klepać. Tak się czepili dwóch podserii od czasów PS3/X360, że już naprawdę człowiek ma dość. MW zakończyło się na MW3 w 2011 r., a BO na BO2 rok później w 2012 r. Tyle, finito. To już jest tak irytujący tasiemiec, który swoją drogą nie przypomina takiego pierwsze MW CoD4 (2007 r.) czy dwóch pierwszych odsłon. To interaktywny film, a rozgrywka już za bardzo przyspieszona i mapy zmniejszone. O fikuśnym multi nie wspominam. Stare CoD-y miały jakieś pomysły co odsłonę i próbowały wyglądać realistycznie, lecz w przystępnym wydaniu.

 

Tam się chyba nic nie zmieni. Zresztą dzisiejszy typowy gracz CoD-a i tak nie pamięta początków serii.

Opublikowano

Na oficjalnym kanale Call of Duty na YT rozpoczął się stream z koreańskim tytułem "Kamera 004"

 

 

👉 Na streamie można dostrzec 2026-06-07, jest to data XBOX Game Showcase i wtedy prawdopodobnie dostaniemy trailer MW4.

Opublikowano

Norma, w nowych CoDach tekstury bez pobierania dodatkowych danych z sieci są zawsze ziemniak xD

12 godzin temu, Funky Koval napisał(a):

To będzie paździeż. Jak co roku z resztą.

Bez przesady, np. Black Ops 6 było dobre. Jakaś nadzieja jest ;)

Opublikowano

Tu będzie mocna kompania i powrót do korzeni jeśli chodzi o kampanię, do tego w końcu odcinają stare konsole 🙏

Godzinę temu, Kris194 napisał(a):

20260528-114950.jpg

 

Lepsze tekstury to ja na PS3 widywałem :E

No spoko tylko to nie jest stream z gry ;) Pokaz będziesz miał za kapkę dłużej niż tydzień .

21 minut temu, tomcug napisał(a):

Bez przesady, np. Black Ops 6 było dobre. Jakaś nadzieja jest ;)

Zawsze jest tak że co któraś kampania będzie wybitna ale nie da się co roku dowozić czegoś co podoba się każdemu.

Opublikowano (edytowane)

obraz.png.8d6dd86f015a2d0c1db275ec0a9c2300.png

 

obraz.thumb.png.111816d3386dd7160b935e8d44b0e5e2.png

Operatorzy Vault Edition #MW4

obraz.thumb.png.1388972ea0395e39fa846d7a3645ed9c.png

 

Pierwszy raz od Call of Duty: WWII będzie można zagrać w kampanię w trybie offline.

Call of Duty: Warzone nie będzie grywalne na PS4 i Xbox One od startu 1. sezonu MW4. Od 4 czerwca Warzone nie będzie już można pobrać na PS4/Xbox One, a od 25 czerwca sklep w grze w Warzone zostanie wyłączony na tych platformach.

haha na pokazie mw4 cisneli beke z bf6 i pokazywali filmy z bloom w broni 😂 dobrze ze tego guano tu nie bedzie.

Edytowane przez Phoenix.
Opublikowano
1 godzinę temu, Phoenix. napisał(a):

 

 

6 godzin temu, Phoenix. napisał(a):

No spoko tylko to nie jest stream z gry ;) Pokaz będziesz miał za kapkę dłużej niż tydzień .

To co tam mówiłeś? Coś o tym, że to nie z gry? :E

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...