Skocz do zawartości

Twoje nazwisko to nie żart? A co jeśli Pan Bóg istnieje?


KamikazePL77

Recommended Posts

Agata Świątek- polski pierwszy nr1 i jej stosunek do wojny

Walka dobra ze złem- czyli prawdziwy kaczor i fake kaczor Donald

Władysław Karpiński- a karp to nie jedna z najbardziej odpornych ryb na zaśmiecone środowisko?(Ale i on zaniemógł, chwilkę przed Świętami, dobrze, że nie Wigilią)

Ewa Kopacz- ziemia była przekopana do 1.5m w dół, sama widziałam czy kopałam, nie pamiętam

No i coś o frajerze, czyli tzw nie istniejącym SZATANEM!!!! (wuj ci w ryj psie)

Ale zacznę inaczej. Kiedyś z ust jakiegoś prominentnego polityka na wielkim wiecu padły słowa(chyba to był Donald)- czas odPOlitycznić POlską POlitykę. Jakie to słodkie, że Tatuś daje charyzmaty wszystkim swoim dzieciom, proroctwo na przykład. Zupełnie jak kiedyś niejaki legion(nie mylić z lenovo, czy szerzej, z potencjałem) POprosił Jezusa- wyrzuć nas w świnie, i ruszyła trzoda dwutysięczna i POtopiła się.

Duda- jad dudy, ale to Zełeński, jest dzisiaj Wiliamem Wallecem.

Krótka definicja dobra i zła. Jeżeli jesteś dobry(w skrócie) to jak grzeszysz to głównie szkodzisz sobie, trochę się coś tam rozleje czasem na rodzinę, czasem przyjaciół, jak masz prawdziwych. Jak jesteś zły, to jak grzeszysz to sobie raczej już nie szkodzisz, tylko dalej wokół ciebie rozpętuje się piekło(coś ala Putin), ale to wróci, już wraca. Ale każdy ma swoją bombę którą hoduje. Dla Putina, będzie to kiepskie zejście z piedestału, uczciwi historycy, no i wieczna bezcelowa tułaczka wśród świń tego samca Alfa(tam ponoć jeszcze jakiś kurek z jakimś ogniem, duchowym ofc, czasem Pan Bóg podkręca, ale On nie lubi o tym gadać za bardzo. A dla kogoś innego może to być puszczenie ostrego bąka z wyczuwalnym bonusem w drogiej restauracji(w godzinach szczytu, w zacnym gronie), gdzie jedyną szczerą w sercu intencją jest zejście z tego świata w takim stanie. 

KAżdy dostaje choć raz w życiu jasne i klarowne info, że Bóg istnieje, że kocha akurat Ciebie jak nikogo na świecie. A są tacy(przez ośmiewane modlitwy kogoś innego) co dostają ostrzał  artyleryjski tak, że nie mogą pewnych faktów odrzucić po raz kolejny i przyznać, że to musi być On. Ale w piekło nie wierzą xD, i tak mają Go w dupie. A wystarczy raz szczerza zapragnąć- weź mnie Tato, takim jakim jestem, byś mnie wziął? Wziąłbym, grzechy też już wziąłem, (dodam jeszcze myself: długo przed Ogrójcem, biczowaniem i Krzyżem). Krótkie info ode mnie(mniej więcej). Bóg wybrał Polskę, tu już do końca(a na pewno na bardzo długo, żebyśmy w pyche nie wpadali) nie będzie indoktrynacji zła jako dobra. Nie będzie aborcji(jak to niszczy matki i ludzi to odzielny temat i nie ta branża). Nie będzie lgbt(głownie chodzi mi o adopcję dzieci i przywileje), chociaż to nie jest z reguły niczyja wina, że ma taką sklonność, ale że może wyjść z tego, jest nadzieja to już się nie mówi(ktow wie, że Leonard Cohen był gejem, a ile jest osób które były i nie są, a ile wychodzi z takich czy innych po nawróceniu). Eutanazja, narko biznes dla wszytkich oficjalnie, jawne łgarstwo i judaszostwo publicznie ochraniane. Rodzina, jakim ja jestem wspaniałym ojcem i mężem, ale ty idź i sobie rób co tam chcesz.

Edytowano przez KamikazePL77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spl97 napisał:

Tak dla równowagi warto,żebyś coś napisał o Jarosławie Kaczyńskim. Na pewno coś się na niego znajdzie i nada się do rozwinięcia tego tematu :faja:.

Kaczyński to kolejny dowcip, ale nie on sam, ale to co część oświeconych tvnrm, onetem, wp, czy nawet microsoftem(tu mały dystans bym zachował, jeszcze przez trochę) myśli o tym człowieku. Nie wierz w to wszystko. A że się śmieje z chorób tych którzy uważają je za cnoty- no to nikt nie jest idealny. JP2 się nie śmiał a i tak zrobili z niego niemal pedofila. Jest taka prosta prawda, wszyscy którzy uważają, że telewizja to już syf i przerzucili się na intenet, mają mały problem, nadal gówno potrafią zrozumieć. Skoro nie rozumieli telewizji 5-10 lat temu jak mają teraz zrozumieć że  tak samo są robieni w balona. Recepta jedna, szukaj kontrastów, sprawdzaj dwie przeciwstawne wersje, i zobacz kto za którą stoi. Czy pieniędzy nie ma i nie będzie a teraz, mamy największy dług w historii. Czy jednak się znalazły i mamy chyba top5 z najniższym długiem w UE, ze miecha, dwa temu tak było. A i te najgorsze ścierwa, co się pod płaszczykiem charytatywnośći i praw człowieka ukrywają. Nazywają ludzi, co by za nich krew przelewali, że to mordercy i  szuje, najgorsze rzeczy, na ludzi z honorem. Wpuść ich na Ukrainę, niech jadą na granicę z białoruisia teraz albo nawet lepiej rok po wojnie, i wtedy pokażą że mają "szczytne" cele. Skończeni cynicy, aż za takich debili mają ludzi, ale AŻ TAKICH? Chociaż może to i lepiej, nawet na pewno, bez różnicy.

Edytowano przez KamikazePL77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KamikazePL77 napisał:

Kaczyński to kolejny dowcip, ale nie on sam, ale to co część oświeconych tvnrm, onetem, wp, czy nawet microsoftem(tu mały dystans bym zachował, jeszcze przez trochę) myśli o tym człowieku. Nie wierz w to wszystko. A że się śmieje z chorób tych którzy uważają je za cnoty- no to nikt nie jest idealny. JP2 się nie śmiał a i tak zrobili z niego niemal pedofila. Jest taka prosta prawda, wszyscy którzy uważają, że telewizja to już syf i przerzucili się na intenet, mają mały problem, nadal gówno potrafią zrozumieć. Skoro nie rozumieli telewizji 5-10 lat temu jak mają teraz zrozumieć że  tak samo są robieni w balona. Recepta jedna, szukaj kontrastów, sprawdzaj dwie przeciwstawne wersje, i zobacz kto za którą stoi. Czy pieniędzy nie ma i nie będzie a teraz, mamy największy dług w historii. Czy jednak się znalazły i mamy chyba top5 z najniższym długiem w UE, ze miecha, dwa temu tak było.

OK wady pisu (najważniejsze według mnie):

1- Ciągłe wspominanie Lecha, ja wiem, że oni chcą szczerze coś zbudować, ale jakby Lech na chwilkę mógł pogadać z Jarkiem, to Jareczek zrozumiałby, że jednak pewne rzeczy dało się inaczej zrobić. No i wiercą w odciskach tym, którzy ich nie lubią. JP2- tego mogą wspominać bez obaw.

2. Nie znają się na sporcie za bardzo, szczególnie drużynowym. Wiadomo wf to nie matma, ekonomia, geopolityka, zarządzanie strategiczne, gospodarka czy inne. Ale... Może by kościół patronem ustanowił ks Popiełuszkę, Ten to maratończyk lepszy 2x od Korzeniowskiego. Ze 200km przeszedł w równym tempie i to z batem na plecach. 

A nie nie ma co się bać atomówek, klimatu czy inne takie. No bo putin i xsi psi wierzą w Boga. Nie to ateiści, a temu drugiemu jeszcze pole zaczęło dobrze plony wydawać. Szkoda spalić by było(a oni naprawdę się boją, że Ameryka to u siebie te wszystkie rakiety zestrzeli, i to nie wiadomo kiedy po wystrzale). Zobaczcie, ja mam wrażenie, że Usa tak jakby ten wyścig o kosmos lekko odpuściła, takie tam starlinki dla zabawy. Musk  drugi Gates i tyle. Rly? Może się mylę, ale tak czy siak Tato atomem nas nie wyspowiada. Enegrgie oszczędzaj, bądź rozsądny, kiedy ozon miał na spalić, a dziś ponoć zupełnie zniknął, psst w 2040 wróci podobno. ... Ale nas, znaczy mnie już nie i innyh pasie i pasiów(nas jest za 150mln nawróconych, znaczy tych co poznali Boga Żywego).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,to może opowiedz jak widzisz ze swojej perspektywy taki swoisty fenomen PiS-u,który polega na tym,że mają praktycznie stałe poparcie wynoszące według licznych źródeł 30-35%? Ludzie którzy na tą partię głosowali,nadal chcą na taką partię i nie widzą co ta partia,która właśnie obecnie rządzi odwala z tym krajem w najlepsze do takiego stopnia,że nawet za PO i Tuska żyło lepiej mimo tego,że w tych czasach było co było. W normalnym państwie gdyby tacy rządzący doprowadzili do takiej nędzy jak widzimy w Polsce,to w najlepszym razie poparcie zleciałoby sporo w dół i utraciliby w przyszłości władzę,a w najgorszym ludzie w końcu wzięliby się w garść,wyszliby na ulice i wywieźliby na taczkach takich kłamliwych polityków. Ten fenomen to tak szczerze jest dla wielu niezrozumiały i szukają wszelkiego wytłumaczenia takiego faktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...