Skocz do zawartości

Adapter hdd


CHVOS

Recommended Posts

Hej, jak podłączasz dysk za pomocą adaptera do komputera to czujesz wibracje jak dotkniesz dysk?

Może być tak, że ten adapter nie jest w stanie zasilić dysku poprzez złącze usb.

Pamiętam, że kiedyś również próbowałem podłączać dyski za pomocą podobnego adaptera i dyski 2,5 cala działały normalnie zaś 3,5 już nie. Może u Ciebie jest to samo

Żeby sprawdzać dyski musiałem zakupić adapter, który składał się z kabla komunikacyjnego i osobnego kabla zasilającego z małym zasilaczem.

Edytowano przez Kendi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kendi napisał:

Hej, jak podłączasz dysk za pomocą adaptera do komputera to czujesz wibracje jak dotkniesz dysk?

Może być tak, że ten adapter nie jest w stanie zasilić dysku poprzez złącze usb.

Pamiętam, że kiedyś również próbowałem podłączać dyski za pomocą podobnego adaptera i dyski 2,5 cala działały normalnie zaś 3,5 już nie. Może u Ciebie jest to samo

Żeby sprawdzać dyski musiałem zakupić adapter, który składał się z kabla komunikacyjnego i osobnego kabla zasilającego z małym zasilaczem.

Zero reakcji.

Jaki zatem potrzebuję adapter, żeby działał? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter, poza kabelem USB do komunikacji, musi posiadać również kabel do zasilania, który wepniesz do sieci elektrycznej.

Poniżej zostawiam link do dwóch propozycji, ale proponuję znaleźć sobie w Internecie produkt, który Tobie będzie odpowiadał. Ważne, żeby zasada działania była podobna.

https://anytech.pl/czytniki-dyskow/27-adapter-dysk-ata-ide-25-35-sata-usb-25a-zasilacz

https://anytech.pl/czytniki-dyskow/28-adapter-dyskow-sata-25-35-usb-30-przejsciowka

Edytowano przez Kendi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...