Skocz do zawartości

MAFIA 3 PC


Gość

Recommended Posts

Witam, mam pytanie jak jest obecnie z grą MAFIA 3 na PC, zastanawiam się nad jej kupnem, celowo odczekałem trochę czasu po premierze gdyż słyszałem że optymalizacja jest tragiczna. Czy ktoś wie i może powiedzieć jak teraz wygląda sytuacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda: bardzo kiepska optymalizacja

 

Wymagania:

Intel:  min. 4core 4xxx/6xxx/7xxx

AMD: min. 6core Fx6xxx/R3 1xxx

Nvidia: min. GTX960/GTX970

ATI: min. R9 380/R9 380x

 

Kolega grał Mafie 3 [ale krótko]

i5 4440 + GTX970 + 8GB ~30/45Fps HD+ High [1600x900] - czasami ścinki/spadki Fps

 

Może coś teraz zmienili/poprawili Patch [tego nie wiem czy jest lepiej?]

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze coś od siebie. U mnie na i5 [email protected]+msi gtx 1070gamingX+2x8gb przy ustawieniach na maksa i rozdzialce 1080p podczas jazdy po mieście są spadki do 40-50fpsow, gdzie przez większość czasu jest 80-90. Jeśli mowa o 1440p to już musiałem poschodzic w ustawieniach żeby było płynne 60fpsow. Tyle w kwestii optymalizacji grafiki.

W sprawie samej gry, jeśli jesteś fanem tej serii i podobały Ci się wcześniejsze odsłony, nie tykaj tego crapu, ta gra ma tylko nazwę wspólną z gra Mafia. Gra jest nudna jak flaki z olejem, w kółko robisz to samo. Grę dostałem razem z karta graficzna, normalnie w życiu bym jej nie kupil. No chyba że za 10zl żeby mieć wszystkie części mafii na koncie steam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...