Skocz do zawartości

Problem z połączeniem z siecią wifi


Gość anonim

Recommended Posts

Witam. Korzystam z przywileju utworzenia tematu bez zakładania konta,dlatego wybrałem wasze forum.

Mam problem,a jestem w tym kompletnie zielony.Kupiłem używany komputer na olx.pl z zainstalowanym systemem windows 10 (darmowa aktualizacja z 7,na którą mam licencje w fomie naklejki z obudowy).W raz z komputerem otrzymałem odbiornik sieci wifi (Tenda w311m),który po podłączeniu sprawował się jak powinien.Z powodu moich uprzedzeń i niechęci do nowego systemu,postanowiłem wrócić do 7.Po instalacji systemu(obraz iso pobrany z basewin.pl windows 7 pro 64bit sp1), zabrałem się do instalacji sterowników karty grafiki i własnie ww.odbiornika.Sieci zostały wyszukane ,lecz niestety, nie mogę się z żadną połączyć,w związku z czym zwracam się do Was o pomoc.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anonim

Domyślne ustawienie na ruterze to właśnie było wep,może mam ustawić na coś innego? Z tej strony pobierałem sterowniki onumerowane jako v 3.0 ,czyli chyba najnowsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam również problem z netem. Ogólnie cały czas pokazuje mi się, że jestem połączony ale na jedne strony mi wchodzi przy innych strasznie muli. Mój komp chyba nie lubi motoryzacji, bo zawsze się zawiesza jak wchodzę na www.motoallegro. www.otomoto www.motokrosno.pl xdxd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...