Skocz do zawartości

Dresiq

Użytkownik
  • Postów

    190
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dresiq

  1. Dresiq

    Ryzen 4600G box

    Link do mojego olx : https://www.olx.pl/d/oferta/amd-ryzen-4600g-am4-integra-box-CID99-ID1b3Fl5.html?bs=olx_pro_listing
  2. Dziś zamontowałem swojego, śmiga.
  3. A ja oryginał skończyłem tydzień temu, jako strażnik świątynny masz dostęp do 4 kręgu.
  4. Ćpuny dają dostęp do magii już w 2gim akcie, jedyny plus. Ale jesteś zblokowany do 4 kręgu, a w grze było 6.
  5. W grach multi dużo daje. Jest ba YT filmik 5600x vs 5500x3d. Jak grasz dużo w tarkov lub rust, to wzrost fps będzie gigantyczny. Te 2 gry chyba najlepiej pokazują moc x3d.
  6. Niezła cena. Ja kupiłem za 640, doszedł w całości w 3 dni.
  7. Dresiq

    nieaktualne

    Windows 11
  8. Dresiq

    nieaktualne

    Można zamknąć i usunąć
  9. W wyszukiwarce windows wpisz "zaawansowane uruchamianie", czy coś takiego. Po restarcie będzie niebeiski ekran, wchodzi w rozwiąż problem - wejdź do UEFI. Ja tylko tak wchodzę do biosu, mam tak starą klawiature razera że F2/DEL nie działa, bo klawiatura jeszcze nie reaguje.
  10. 5500x3d na aliexpress z kuponami 698zł z wysyłką. Wysyłka z Francji. Działa kod SSPL35.
  11. Ja dziś grałem w oryginał, z jakimś tam community patchem że gra działa pod dx11. W szoku jestem jaka ta mapa w gothicu jest mała. Wiem że mineło pewnie z 25 lat jak ostatni raz w to grałem, ale gierke zapamiętałem jako "dużą". Więc skoro oni remake 1 robili tyle lat, to remake 2 nie powstanie nigdy.
  12. Kupiłem pada od gamsira pod telefon, i rozglądam się za grami. W sklepie play jak zobaczyłem prince of persia lost crown to myslałem że to scam. Ale ubi stworzyło port 1:1 tego co mamy na konsolach i pc. Znacie coś AAA na androida ? Czy lepiej zostać przy emulatorach starych konsol ?
  13. A robił ktoś testy jak opóźnienie w dd5 współgra z prockami X3D ?? Bo zastanawiam się ile stracę, w 4K, między CL30 a CL46 ?
  14. Na yt w tym bieda pakiecie za 54zł, hość miał 45fps. Tylko dlatego się watrzymuję.
  15. https://allegro.pl/produkt/dysk-ssd-fanxiang-s102pro-500gb-sata-iii-2-5-560-500-mb-s-3d-nand-tlc-a4002774-35ac-48c0-ae2e-7db26c1d9be0?offerId=15686364357 Ten model, ale w wersji 1TB kupiłem za 309zł jak już zaczynały się plotki o nadchodzących podwyżkach. Według ceneo dyski te dobiły do 480zł i sprzedały się co do sztuki.
  16. Ktoś testował tą grę na gefroce now ? Bo aktualnie nie mam sprzętu, achętnie bym pograł.
  17. Są jakies nowe przecieki na temat 9600x3d ?
  18. Jako że aktualnie mam integre, to nadrabiam zaległości z poprzednich lat. Resident Evil 3 remake Risen Na tym procku te gry na minimum, w 1080p trzymają 60 klatek. Aż nie chce się wierzyć.
  19. Inwestycji bym nie ruszył, a wszystko było rozpakowane żeby dogrzebać się do cdkeya. Także stan "używany"
  20. Po latach takie bajery potrafią zwrócić zaup gry, a nawet go przebić. Do dziś pamiętam jak w covidzie jakiś łeb kupił moje karty do gwinta za 500zł. A gra w preorderach kosztowała 130zł podstawa + 69zł dlc 1 + 99zł dlc2. Ale każdy wolał "klucze". A do podstawki były losowe steelbooki, nie pamietam który trafiłem, ale też na dzień dobry prawie 100zł oddał.
  21. Za wersję pudełkową z bajerami i steelbookiem ? Ludzie na allegro wykupują gołe klucze po 250zł.
  22. W rtv agd online jest wersja deluxe za 349 z darmową wysyłką. Ja zamówiłem.
  23. Dresiq

    4600G problem z igpu

    Po czasie wyszło że jednak nie. Płyta domyślnie jako standard ustawiała mu napięcie 1.1v. Aby to działało stabilnie, z naprawdę zerową ilością problemów to tak: Napięcie 1.285 Xmp w ram jednak włączone na te 3600mhz. Niższe lub wyższe napięcie też czasami robiło te sekundowe czarne ekrany. W necie każdy na start doradzał wyłączenie xmp, nie ma to żadnego wpływu. Dodaję posta bo może kiedyś ktoś natrafi na taki problem z jakimś ryzenem. Ale z tego co wyszukałen to tylko 4 seria ryzenów z grafiką jest problematyczna.
  24. To z wysyłką nawet 30zł nie kosztowało. Do bagażnika i schowka przed pasażerem tez jest w zestawie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...