Skocz do zawartości

opłacanie faktur


Gość montek89

Recommended Posts

Gość montek89

Wiem, że to forum w sumie tylko hardwarowe ale dużo tu informatyków, to może podpowiecie. otóż, znowu mnie szlag trafia, bo zakodziłem klientowi ładną apkę, współpraca przebiegąła miło, zrobiłem mu to nawet szybciej niż się spodziewałem, no i przeszedłem samego siebie jeśli chodzi o jakość kodu xD znacie chyba to uczucie zwycięstwa. ale potem przyszedł czas zapłaty faktury :) i oczywiście nagle NULL CISZA NIC WIATR WIEJE

no szlag mnie trafia! A teraz ciągle się wymawia, że księgowa na wakacjach albo że "już jutro będzie". no ile można xD znacie jakieś sensowne sposoby wymuszania opłaty zaległej faktury? termin już dawno upłynął :/ 

 

dzięki bracia informatycy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miko151

dawno to znaczy kiedy? jak faktura jest przeterminowana, to windykacja po prostu, gdyby nie była przeterminowana, to mógłbyś spróbować z faktoringiem, ale to też zależy. miałes w ogóle umowę podpisaną,co to w ogóle za firma, jakiś startup czy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up miko151

Dokładnie napisałeś

 

Problem będzie z windykacją [nie przyjemne sprawy :/]. Jest możliwe ominięcie windykacji - porozumienie tylko obu stron przed kontrolą.

Musisz jak najszybciej załatwić bo będzie za późno.

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...