Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - Niesamowita przygoda.


539

Recommended Posts

Witajcie.

Przygodę z nowym Wiedźminem mam dopiero przed sobą.  Rozpocznę swoją rozgrywkę gdy moja szanowna małżonka zakończy swoje wojaże.

Jak do tej pory gra wydała mi się wręcz niesamowita. Żona gra, ja obserwuje jej wyczyny.

Wiedźmin 3 - wciągająca przygoda, niesamowita atmosfera, ciekawe dialogi, urzekająca oprawa graficzna, piękna ścieżka dźwiękowa.

Jak do tej pory grę żona przechodzi drugi raz, tym razem z zainstalowanym dodatkiem "Serca z Kamienia". Oczywiście czeka na kolejne DLC.

Aktualnie ma za sobą 130 godzin rozgrywki, ale nie zamierza szybko kończyć.

Piszcie o swojej przygodzie z Wiedźminem, jak oceniacie grę, fabułę ,ścieżkę dźwiękową itd.....

Wiedźmin 3 to gra wobec , której nie sposób pozostać obojętnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jak wszystkie części Wiedźmina, wciąga jak cholera. Jak ktoś jest fanem klimatów prozy Sapkowskiego to pozycja obowiązkowa moim zdaniem, chociażby dla samego uniwersum, dialogów i postaci ☺ Rozgrywka świetna, pomimo że grałem na roboczym laptopie więc na minimalnych ustawieniach, to grafika i tak robi spore wrażenie. Dobrze zmarnowane 250 godzin życia ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatni wahałem się co kupić DOOM czy NFS16 na PC Aż zdecydowałem się na Wiedźmina i nie żałuję oraz Risen czyli dawny Gothic to podobne gry jestem ich fanem chyba wyrosłem z gier w których trzeba nawalać tylko z kałacha :D Wczoraj jak grałem w Wieśka Żona moja mówi ty kochanie grasz czy film oglądasz :D mowie gram mowi kurcze ale piękna grafika i mija jakieś 40 min zagalopowałem do wioski patrze chodzą świnki to ubiłem jedną :D i jak zączeła kwiczeć to żona się wystarszyła hehehe i mówi dziś będą bite :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja aktualnie przechodzę najnowszy dodatek, Krew i wino. 

Podstawkę skończyłem stosunkowo niedawno bo w maju. Gra jest po prostu świetna, szczególne uznanie fabuła, oprawa audio wizualna oraz system walki. 

Uwielbiam książki i miło jest zobaczyć w świecie wirtualnym te postaci o których tyle się naczytało :) Szkoda że już to było ostanie DLC.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie by przejść grę po raz drugi :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz biegać i robić questy z tablic, to szybko się z tą grą nie uwiniesz, a szczerze mówiąc, niektóre questy z tablic są lepsze od tych z wątku fabularnego. Chociażby w Krew i Wino jest bardzo długi quest poświęcony ratowaniu winiarni, z 3 ścieżkami rozegrania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie, mam zrobione wszystkie zadania poboczne oprócz kolekcji kart i wygrania jakiś partyjek. Uwielbiam tę grę ale nie cierpię Gwinta :( jakoś nie przypadła mi do gustu i mnie bardziej irytuje jak cieszy. W krwi i winie zostało mi z 5 zadań pobocznych i 1 poszukiwanie rynsztunku arcymistrzowskiego :) Chciałbym zobaczyć na żywo jak ta gra wygląda na ultra ustawieniach czy tam uber już się pogubiłem :D  Bo gram jednak na PS4. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...
Dnia 23.06.2020 o 12:28, jjgm napisał:

Jeśli jeszcze nie graliście to rowniez mogę polecić. Szczególnie, ze klucz do Game of The Year mozna kupić obecnie w śmiesznej cenie na Gamivo albo na Steam. Grałem w dwie pierwsze części Wieśka ale to właśnie Wiedźmin 3 jest moim zdaniem najlepszą częścią, w jaką mozna sobie pograć. Czasami włączam sobie grę po prostu aby sobie pojeździć płotką po świecie. Który jest kompleksowy a krajobrazy są bardzo dobre.

No i podoba mi się to, ze gra jest otwarta na mody tworzone przez graczy. Ostatnio ściągnąłem sobie na przyklad mod graficzny, który znacznie poprawia wyglad świata, dzieki temu wszystko wyglada o wiele lepiej. 

Dokładnie. Grę mam wycyckaną na dwa pełne przejścia z dodatkami, wszystko zaliczone  - acziki komplet. Ponad 450h, ale i tak lubię sobie raz czy dwa razy w miesiącu po prostu pojeździć na Płotce czy nawet pograć w gwinta z handlarzami. Najczęściej po Skellige, ale Velen też. Sountrack w tle wybitny. 

Edytowano przez Kelam
literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kelam napisał:

Dokładnie. Grę mam wycyckaną na dwa pełne przejścia z dodatkami, wszystko zaliczone  - acziki komplet. Ponad 450h, ale i tak lubię sobie raz czy dwa razy w miesiącu po prostu pojeździć na Płotce czy nawet pograć w gwinta z handlarzami. Najczęściej po Skellige, ale Velen też. Sountrack w tyle wybitny. 

u mnie nie było grane już z pół roku, pora odwiedziź geralta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...