Forumowy Discord i klanowanie graczy
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Krzysiak · Opublikowano
@Phoenix.w akwarium bq nie była tak słyszalna choć nadal się wybijała na tle wentyli, ale w havn która ma praktycznie otwarty cały przód, tył, górę przy skręconych wentylach dopiero przy 30% jest cicha -
Przez Phoenix. · Opublikowano
Teraz juz naprawde trzeba miec pecha lub kupic jakiegos klamota zeby bylo slychac pompke tak, ze wybija sie przez zamknieta obudowe. -
Przez Krzysiak · Opublikowano
@Phoenix.bo w navisie jest cicha i też trzymałem na 100% @Pentium Dto nie on -
Przez STALKER · Opublikowano
Raz ograłem teraz mogę poczekać spokojnie na dodatki. -
Przez Lameismyname · Opublikowano
@Phoenix. @Pentium D No ja u siebie też mam maxa na pompce w Genesis Hydria 360 RGB i nic nie słychać. Z resztą, wystarczy poczytać komentarze i każdy w tym chłodzeniu chwali pompkę. Nawet jeżeli taki Navis czy Hydria w ogólnym zestawieniu miałyby te symboliczne stopnie więcej od ALF 3, to i tak kultura jest ważniejsza moim zdaniem. Pomijam fakt, że to chłodzenie wyniosło mnie 99zł, więc to kolejna wartość dodana i jestem ogólnie bardzo zadowolony.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się