Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
15 minut temu, gtxxor napisał:

Na tej grupie są same takie perełki. Administrator ostatnio wmawiał mi, że jego TX będzie szybszy od GTX 980 Ti Classified, ale jak chciałem żeby dał 3dmarka, to już spuchł.

Konrad? XD

Śmieszny typ z kompleksami, co chwile wrzuca tylko jakiego ma cudownego kompa i się chwali.

W ostatnim czasie administracja nic nie robi. Pisałem do jednego admina, aby zrobił nabór, ale ten nawet nie przeczytał mojej wiadomości :)

Ciekawie, ciekawie

w6pHfV.png

Edytowane przez 7niebo
Opublikowano
4 minuty temu, gtxxor napisał:

Taa ten typ to jest żenada maks. Wystawić ofertę sprzedaży czegoś, czego nie chcesz sprzedawać, tylko po to, aby pokazać co się ma ;)

"Będę sprzedawać za kilka miesięcy. Wstawiam, bo poszukuję kupującego" XD

Opublikowano
1 godzinę temu, gtxxor napisał:

Na tej grupie są same takie perełki. Administrator ostatnio wmawiał mi, że jego TX będzie szybszy od GTX 980 Ti Classified, ale jak chciałem żeby dał 3dmarka, to już spuchł.

Benczsmarki nie są wiarygodną formą testów wydajnośći gpu, swego czasu była afera spowodowana tym że nVidia pisała sterowniki pod 3dmarka :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myślicie że jest sens dokładać do mojego zestawu jeszcze 8GB ramu? Akurat jest taka sama kość za 150zł, nie wiem czy brać.

Opublikowano
18 minut temu, bl4d3pl napisał:

Też się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu. Quantum Break w zalecanych ma 16GB RAM :V

W to i tak wątpię żebym grał. Aktualnie jak mam wolny czas, to ogrywam jedynie GTA Online oraz CS:GO. Nowymi grami się ostatnio nie interesuje, bo zwyczajnie nie chce mi się grać w coś poza ww tytułami. Kupiłem jakiś czas temu W3, pograłem z 2h i tyle. 

10 minut temu, gtxxor napisał:

RAM nie jest drogi. Masz kasę, to śmiało

Tylko czy wykorzystam 16GB?

Opublikowano

Na konkrecyjnym portalu za to ładne banialuki sadzą. Nie dziw że nikt nie chce się pisać publicznie pod njusami.

56f9ee3e3e0c8_Screenshot-2016-03-2900_41

''Przyciski solidne lub takie, które dzięki LED-owemu podświetleniu świetnie wyglądają''... Prasówka prasówką... no ale dajcie spokój ;) Mnie by było wstyd coś takiego opublikować bez uprzedniej korekty takich głupot (bo jakim cudem dioda wpływa na samą charakterystykę danego mikroswitcha?)

Opublikowano

Ktoś z Was będzie na targach Motor Show w Poznaniu?

Wysłane z mojego LG-D855

Opublikowano

Bo ja mom biały sufit chociaż i bardzo jasny niebieski :D Nie wytrzymałby w takiej ciemnicy jak on siedzi. Niebieski w sumie mi się podoba (a zawsze miałem na jasne barwy odmalowywany pokój) to pomyślałem czemu by nie. 

+ zamówiłem sobie taki oto monitorek:

Asus-Designo-MX27AQ.jpg.f14b2c60acc7b8f2

Medal z ziemniaka dla tego który kojarzy co to za model.

Opublikowano

Znalazłem na niemieckiej grupie na fb o tematyce komputerowej pewnego linka do aukcji na ebayu.

Myszki "gejmingowe" za 1€ z przesyłką.

Jedni pisali że są spoko i są pozytywnie zaskoczeni tą myszką, a drudzy że to "Scheiße".

Z ciekawości zamówiłem 2 sztuki, jedną dla mnie, jedną dla kolegi.  

17685945.jpg?1460055349

Musiałem zamówić u niby dwóch różnych sprzedawców, bo jedna sztuka przypada na jednego kupującego, a dlatego niby, bo przelew przez paypala poszedł na ten sam adres ;) 

Tu jeszcze link dla zainteresowanych: https://www.ebay.de/itm/231616517318

Szukałem też tej klawiatury która pojawia się na zdjęciu razem z myszką, ale niestety nie jest dostępna w sprzedaży w żadnym sklepie :/ 

 

Jak przyjdzie, to zrobię mini recenzje! :D 

A jak będzie dobra, to szykuje się biznes XD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Godzinka odśnieżania. Takie coś ostatnio pamiętam 1 listopada w latach 90ych
    • Dasz screena ze swoimi ustawieniami hud? Chciałbym takie ostre ładne kolorki co ty masz Chyba, że to mi telefon amoledem tak wypukla
    • Witam, proszę o pomoc w doborze podzespołów pod nowy PC, ponieważ spontanicznie... chociaż kusi od dłuższego czasu... myślę o zmianie mojego leciwego zestawu (i7-6700k, 16GB DDR4, GTX 1080) na coś nowszego, co mi może znowu posłuży lata. Spontaniczna decyzja, bo racjonalnych powodów wstrzymywałem się z tym już długo (mało czasu na granie), ale ceny RAM odlatują, a mi sie udało spontanicznie "ostatnim rzutem" kupić je jeszcze w akceptowalnej chyba cenie. Dodatkowo  "ludzie gadają", że inne rzeczy jak dyski, GPU też poleca w góre, wiec możliwe, że ostatni dzwonek na zakup czegoś w "przyzwoitych" pieniądzach.  Zestaw głównie do grania + ewentualnie zabawa w obróbka/montaż foto/wideo, ale do tego mam tez MB Pro M4 Pro z 48 GB RAM. Część rzeczy zostaje, z obecnego zestawu, bo niedawno kupowane lub jeszcze nadaje sie do użytku - obudowa, chłodzenie custom LC, wentylatory, dyski SSD M.2, itd. Obecnie używam monitora 4K MSI MAG 321UPX QD-OLED. Myślę nad poniższymi częściami: AMD Ryzen™ 7 9800X3D MSI MAG X870E TOMAHAWK WIFI - tutaj może coś innego jeszcze zaproponujecie  CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 (CMP64GX5M2B6000Z30) - ilość na wyrost pewnie, ale spontanicznie już kupione 5 listopada na Amazon za 1399PLN, zanim ceny juz kompletnie odleciały. Mam możliwość zwrotu do 31.01.2026, ale nawet jakby te RAMy były kiepskie, to teraz za tę cenę już raczej nic lepszego i w takiej ilości nie kupię). NZXT C1200 Gold ATX 3.1  / CORSAIR RM1000x -  wybrane z podpiętego tutaj na forum tematu z polecanymi zasilaczami. Moc zawyżona pewnie, ale lubie cisze, wiec chce żeby wentylator sie "nudził", a nie wiem jeszcze w jakie GPU bede celował. GPU - tutaj nie wiem czy czekać na modele SUPER od nV (chyba maja bys opóźnione?), czy kupować co jest, bo przez sytuacje z RAM, ceny GPU tez moga poleciec znowu ostro w górę. Patrząc na ceny chyba celowałbym w coś typu RTX 5070Ti lub Radeon  RX 9070 XT. Kompletnie nie znam obecnie rynku, wiec proszę o jakieś propozycje solidnych modeli GPU (cena/jakość, względna cisza).
    • Jasne, ten MSI Center chyba też może coś szczerze przeszkadzać, z tego co czytałem to więcej złego robi niż dobrego, z Latencymon jeszcze nie miałem okazji korzystać na obecnym zestawie. Jeżeli chodzi o ustawienia graficzne to nie robi to jakoś większej różnicy, w gierki typu Valorant/LOL/Fortnite gram na najniższych, w War Thunder testowałem na niższe było delikatnie tylko lepiej przez to że pewnie mniej shaderów musiało się doczytywać. ( tak jak mówię na ultra bez problemu mam 200+ fps tylko ten micro stutter o 2-5 fps w dół )  Sprawdzałem na locked 60 fps też są spadki np do 47. Jeżeli chodzi o blokowanie klatek to mam vsync, czyli 144 fps idealnie do monitora, gdy robię limit fps ręcznie na 144 lub 3 mniej to powstaje screen tearing i obraz się rozjeżdża, efekt taki jakby monitor był przecięty na pół przy mocniejszych ruchach myszki albo mimo że mam te stałe fps to nie ma wcale płynności obrazu. Dzięki za linki do tematów innych, czytałem już je i raczej średnio co mi pomoże patrząc że to kompletnie inny procek, chipset itd. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...