Skocz do zawartości

Wariatkowo.


Dziarson

Recommended Posts

Wynioslem sie do Wisconsin rok temu...bo ciołki w illinois dalej głosuja na demokratow...od przyszlego miesiaca kolejna podwyzka podatkow wchodzi...sporo ludu wyprowadza sie z Illinois....srednio 20tys rocznie...za kilkanscie lat chicago pier.dol.nie jak detroit....

 

Pozdro xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś konkretne miasto ? 

cieplej tam niż w chicago przynajmniej ? 

Czyli, że też lubisz Trumpa czy celujesz w jeszcze inną partię o ile taka w stanach występuje?

Demokracie jedyne co sensowne wprowadzili to 401k (pomijam to jak kurewsko dużym kosztem) ?

Detroit podobno, zaczyna się odradzać, czy to chociaż trochę  prawdziwe stwierdzenie do dziś nie było mi dane sprawdzić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam jakies 5mil od IL...

 

Jezeli o moje poglady polityczne...to raczej nie chce sie wypowiadac...

 

Od 1ego przyszlego miecha podatek od benzyny/ropy leci o 19centow do gory....takze wszystko podrozeje...

 

Na polnocy jest troche chlodniej...troszke nizsza wilgotnosc...

 

Takze nie marudzic na upaly w Polsce...tutaj tez jest 40+...tylko, ze w PL wilgotnosc jest w okolicach 70%, a tu 90%+...wtedy mozna marudzic...czlowiek mokry jak szmata...

 

Pozdro xD

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabletki z wódą lepiej działają, sprawdzałem  %-)

 

[cenzura] przyjechałem do hotelu, idę na recepcję i ładnie próbuję się zameldować, na moje nazwisko brak,  na nazwisko kierownika brak, na nazwę firmy  brak.

ciśnienie lekko skacze, telefon do wszystkich świętych - nikt nie odbiera, już 20 minut na recepcji - myślę to będzie wykurwisty wyjazd, rezerwacja w hotelu zrobiona na 3 miesiące.

Telefon do dyrektora - sprawdzi i oddzwoni. 

Nagle po 30 minutach  udaje się znaleźć rezerwację na nazwę firmy, Pani sobie źle popatrzyła ... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...