Pentium D 1 868 Opublikowano 9 Maja Opublikowano 9 Maja Filmik z mojego skalpowania. Napisy po angielsku aby nie każdy zrozumiał a na dodatek zółte
leven 911 Opublikowano 10 Maja Opublikowano 10 Maja Dobrze widziałem ? 170stC ? Na goły rdzeń zakładałeś chłodzenie ?
Pentium D 1 868 Opublikowano 10 Maja Autor Opublikowano 10 Maja 4 godziny temu, leven napisał(a): Dobrze widziałem ? 170stC ? Tak 4 godziny temu, leven napisał(a): Na goły rdzeń zakładałeś chłodzenie ? Nie. Skleiłem silikonem.
bourne2008 1 724 Opublikowano 10 Maja Opublikowano 10 Maja (edytowane) Przydałoby sie jakieś podsumowanie bo z tego nic nie wynika. Znów tylko CB23. Edytowane 10 Maja przez bourne2008
Pentium D 1 868 Opublikowano 10 Maja Autor Opublikowano 10 Maja (edytowane) 1 godzinę temu, bourne2008 napisał(a): Przydałoby sie jakieś podsumowanie bo z tego nic nie wynika. Znów tylko CB23. Było w głównym wątku jako takie, ale mało kogo to obchodziło to mi się nie chciało tego liczyć wtedy. Trzeba brać pod uwagę, że wskaźniki więcej jak 100*C nie pokażą więc faktycznie urwało pewnie więcej na P-Core. U derbauera wyszło chyba właśnie około średnio 12 - 13*C mniej. Tu jeszcze zegary przed i po delidzie Edytowane 10 Maja przez Pentium D
janek25 328 Opublikowano 13 Maja Opublikowano 13 Maja W dniu 10.05.2026 o 07:22, Pentium D napisał(a): Tak miewali wiecej i zyli.I jak
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się