Skocz do zawartości

Recommended Posts

Właśnie odkrywam nowy smaczek LiQueen, na stałe cuban a teraz na testy natural. Mniej aromatyczny ale bez typowego odoru szlugów, w sumie miła alternatywa. Jakiś czas temu wyjarałem flaszkę hangsen o smaku starej skarpety, tanie i badziewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 5.05.2016 o 10:41, kosa0flaf napisał:

I już dwa switche się spaliły, ale niedługo ogarnę jakiś wysokoprądowy, bo gdzieś taki miałem.

Nie ma switchy wysokoprądowych.

Ja swoją przygodę z epapierosami skończyłem kilka dni temu.

Zostaję przy niepaleniu, tabace i okazjonalnym pecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dawno mnie tu nie było %-)

 

Zmiany takie że zacier zamawiam w bańkach 5L i styka dla dwóch na jakie pół roku (najczęściej 80:20), sprzętowo też już okrzepłem a co leżało puściłem na allegro. 

 

DRAG2 + Blitzen buble / 2x Ni90 = 0.10OHm a na wyjścia patyk z RDA 2x Ni80 ~0.2OHm co do aromatu to z zasady esencja smoczy owoc lub boski ogórek :banana:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo było czekać aż tu wbijesz :hihot:

 

Aż boję się zapytać %-), masz ochotę odbudować temat PoE na tutejszym łez padole !? (olinkowanie etc.)

 

Fakt że nie pociskam ale to głównie zasługa tego że jestem zatkany w 100% muzą, zanim kupię externala albo peny to może trochę upłynąć wody w spłuczce %-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem przypadkiem, bo na wypoku było o nowych procach AMD i coś mnie natchnęło by wejść na forum, a tu widzę spóścizna po OVC siedzi i spamuje.

Sam nie gram, bodaj 2 miechy nie wchodziłem, a jak wszedłem to z PL byłem sam więc wyszedłem z "klanu" i coś tam dłubię przy buildach ale grać to może gram ze 2 razy w tygodniu po pół godzinki.

Tematu myślę, że nie ma co robić jak na forum siedzi z 10 osób :szatanek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...