Skocz do zawartości

Lenovo C470 rozbudowa


Gość Sopelek38

Recommended Posts

Gość Sopelek38

Witam. Chciałbym synowi przyspieszyć trochę sprzęt. Mam Lenovo c470, procesor i3-4030U. Zamierzam dołożyć ram z 4 do 8gb, i słyszałem o dysku ssd i inny procesor. Tylko jestem laikiem w tej kwestii. Czy ktoś mógłby mi doradzić co mogę wymienić i na co? Nie potrzeba żadnej rakiety ale truje mi że gry mu ciężko chodzą lub nie ruszają. Chciałbym wydać max. 1000zł. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop posiada zintegrowaną kartę graficzną, co oznacza, że jej wydajność jest mierna i nie ma mowy o graniu w nowsze gry. Proponuję sprzedaż tego laptopa i zakup jakiegoś używanego, z sensowną kartą graficzną. Niestety nie siedzę na rynku używanych laptopów więc nie doradzę jakiego modelu szukać. Może ktoś inny z forum będzie w stanie doradzić

 

Co do dysku SSD to fakt, to znacznie przyśpieszy działanie systemu i skróci czas uruchamiania programów. Nie wiem jaka pojemność jest pożądana ale mogę z czystym sumieniem polecić model MX500 od Cruciala. Niezły dysk, zbudowany z dobrych podzespołów i żywotnych kości pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Teraflopiak napisał:

Dokładnie tak, zmiana laptopa to jedyny słuszny wybór. Używany z dedykowaną grafiką rozwiąże sprawę z gamingiem.

Nie musi być używany. Poleasingowy też się nada. Nie będzie jakoś zniszczony i git

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...