Po prostu amerykańce mają pierdolca na punkcie wieku, płci, rasy i ogólnie całe ich życie to identity politics. Szkoda tylko że to szaleństwo wylewa się też do Europy, w tym do Polski. Większość z nich nigdy nie widziała świata poza dziurą w swoim stanie, co więcej sami myślą że są pępkiem świata i każdy przeciętny człowiek na całym globie wygląda 20 lat starzej niż powinien i ma 50 kg więcej niż powinien.
Ja się tylko śmieję, bo oni sobie popsioczą, a gierka się sprzeda jak ciepłe bułeczki, w odróżnieniu od postępowych, amerykańskich produkcji z brzydkimi mordami
Rekomendowane odpowiedzi