Skocz do zawartości

Chłodzenie, czy to normalne?


Gość ero09

Recommended Posts

Gość ero09

Witam, piszę tutaj, gdyż nie jestem pewien, czy zakup jakiegokolwiek chłodzenia cpu przejdzie, gdyż mam chłodzenie standardowe intel, i styka się ono z pamięcią RAM, ((płyta główna: https://www.x-kom.pl/p/421061-plyta-glowna-socket-1151-gigabyte-h310m-ds2.html)) ((natomiast RAM: Kingston 8GB 2666MHz HyperX FURY Red CL16)) o wysokość chłodzenia nie muszę się martwić, wejdzie 16cm, budżet do chłodzenia to ok 200zł, ale nie wiem, czy nawet chłodzenie za 30zł wejdzie, skoro te od intela się styka z Ramem. Ponad to widze, iż nawet płyty główne za pare tys. zł mają nie za duży odstęp z ramem. jeżeli się mylę lub budowa chłodzeń jest nieco wyższa co uniemożliwia styk z RAM czy coś w tym stylu, to proszę o komentarz, a dodatkowo, jeżeli czujecie się na sile to możecie mi wysłać linka do jakiegoś chłodzenia do 200zł, które wejdzie mi w tą małą płytkę główną, dziękuję.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno się styka czy tylko Tobie sie wydaje bo może myślisz ze chłodzenie jest blisko a tak na prawde nie jest? Fajnie jakbyś pokazał zdjęcie - łatwiej będzie ocenić sprawe, poza tym w większości sklepach masz X dni na zwrot więc jakby się nie mieściło to mozesz zawsze oddać.

I czy mozna prosić o dokładniejsze wymiary tj zmierzone linijką lub innym przyrządem a nie "na oko"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...