Skocz do zawartości

Kody rabatowe x-kom na polecane zestawy PC


sido107

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Czy istnieje możliwość uzyskania rabatu na poniższe zamówienie?

https://www.x-kom.pl/lista/gjsrfbsrr

W zależności od decyzji dotyczącej udzielenia rabatu zastanawiam się jeszcze nad wymianą klawiatury w Państwa sklepie.

 

Człowiek całe życie korzysta z laptopa i jak przychodzi do pierwszego składania to jest to dość ciężkie, bardzo bym prosił resztę użytkowników o sprawdzenie tego koszyka i ew. porady co tu zmienić ale już bez większego budżetu - Zaznaczam, że aktualnie posiadam myszkę słuchawki oraz klawiaturę więc potrzebuje dosłownie wszystkiego a chciałbym mieć pewność, że te części zostaną zamontowane dobrze przez specjalistów z X-komu więc wolałbym je od razu dodać do koszyka.

Proszę również waszą o opinię co do wybranej karty graficznej, jest tego tak potężna ilość że już ciężko mi się określić. Zależałoby mi jednak zeby cena została taka jaka jest ale jeśli istnieje możliwość jakiegos upgradu za niewielką cenę to oczywiście :) Myslalem jeszcze nad MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC 8GB GDDR6 jednak patrząc po niektórych postach nawet tutaj na tym forum to dość często zdarzają się jakies wadliwe egzemplarze a tego wolalbym uniknąć.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź w celu sfinalizowania zakupu  :P 

 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez Kukubq
Zmiana karty graficznej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kukubq napisał:

Witam serdecznie,

 

Czy istnieje możliwość uzyskania rabatu na poniższe zamówienie?

https://www.x-kom.pl/lista/n85zgm9r4

W zależności od decyzji dotyczącej udzielenia rabatu zastanawiam się jeszcze nad wymianą klawiatury w Państwa sklepie.

 

Człowiek całe życie korzysta z laptopa i jak przychodzi do pierwszego składania to jest to dość ciężkie, bardzo bym prosił resztę użytkowników o sprawdzenie tego koszyka i ew. porady co tu zmienić ale już bez większego budżetu - Zaznaczam, że aktualnie posiadam myszkę słuchawki oraz klawiaturę więc potrzebuje dosłownie wszystkiego a chciałbym mieć pewność, że te części zostaną zamontowane dobrze przez specjalistów z X-komu więc wolałbym je od razu dodać do koszyka.

Proszę również waszą o opinię co do wybranej karty graficznej, jest tego tak potężna ilość że już ciężko mi się określić. Zależałoby mi jednak zeby cena została taka jaka jest ale jeśli istnieje możliwość jakiegos upgradu za niewielką cenę to oczywiście :) Myslalem jeszcze nad MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC 8GB GDDR6 jednak patrząc po niektórych postach nawet tutaj na tym forum to dość często zdarzają się jakies wadliwe egzemplarze a tego wolalbym uniknąć.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź w celu sfinalizowania zakupu  :P 

 

Pozdrawiam.

 

 

Wymień obudowę na Regnuma RG6V, a model karty na KFA2 RTX 2070 Super EX Gamer Black Edition.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam,będę bardzo wdzięczny za rabat na mój zestaw,będzie to mój pierwszy pc po przesiadce z laptopa. 

 

 

https://www.x-kom.pl/lista/3ewxndt5e

 

Hej, zmień kartę, bo RX 550 jest bardzo nieopłacalny, szczególnie za 350zł. Odpuść sobie nową kartę graficzną i szukaj używanego Radeona RX 570/580.

19 godzin temu, tomcug napisał:

 

Niestety zapasy Gamer Black już się wyczerpały i nie ma RTX 2070 SUPER za 1750 zł :kwasny:

To jest przecena na MSI RTX 2070 Super Gaming X z 2099 zł.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafał napisał:

 

Hej, zmień kartę, bo RX 550 jest bardzo nieopłacalny, szczególnie za 350zł. Odpuść sobie nową kartę graficzną i szukaj używanego Radeona RX 570/580.

To jest przecena na MSI RTX 2070 Super Gaming X z 2099 zł.

Siemka,wiesz ja nie gram w najnowsze tytuły,po prostu potrzebuje zwykłej grafiki nawet tej z najniższej półki cenowej,na początku myślałem o r5 3400 G i chciałem działać na integrze ale wybrałem tą 550-tkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, [email protected] napisał:

Siemka,wiesz ja nie gram w najnowsze tytuły,po prostu potrzebuje zwykłej grafiki nawet tej z najniższej półki cenowej,na początku myślałem o r5 3400 G i chciałem działać na integrze ale wybrałem tą 550-tkę ;)

To w takim razie kup używane GPU zamiast wywalać pieniądze na nowego RX 550

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...