Skocz do zawartości

karta graficzna


Gość walecky

Recommended Posts

wie ktos moze dlaczego nie wyswielta mi karty graficznej w menedzerze urzadzen? sterownikow tez nie moge zainstalowac

widze ze karta pracuje kabel hdmi podlaczony ale na monitorze nic nie ma, tylko gdy opdlacze kabel VGA do monitora ekran sie wyswietla wie ktos o co moze chodzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2021 o 14:22, Gość walecky napisał:

wie ktos moze dlaczego nie wyswielta mi karty graficznej w menedzerze urzadzen? sterownikow tez nie moge zainstalowac

widze ze karta pracuje kabel hdmi podlaczony ale na monitorze nic nie ma, tylko gdy opdlacze kabel VGA do monitora ekran sie wyswietla wie ktos o co moze chodzic?

Za mało informacji - podaj specyfikację kompa. 

Poza tym ważne jest gdzie podpinasz przewód VGA i HDMI, bo zaraz się okaże, że komputer odpalasz z integry. 

Inna sprawa, że pracujące wentylatory nie oznaczają prawidłowego działania GPU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korothi
Dnia 20.02.2021 o 14:22, Gość walecky napisał:

wie ktos moze dlaczego nie wyswielta mi karty graficznej w menedzerze urzadzen? sterownikow tez nie moge zainstalowac

widze ze karta pracuje kabel hdmi podlaczony ale na monitorze nic nie ma, tylko gdy opdlacze kabel VGA do monitora ekran sie wyswietla wie ktos o co moze chodzic?

jesli menedzer urzadzen nie pokazuje karty ani zadnego nieznanego urzadzenia to znaczy ze karta w ogole nie zostala wlaczona, bios ja z jakiegos powodu pominal, wylaczyl.

moze byc zle podlaczona,popsuta, albo port pcie jest uszkodzony. polecam podlaczyc do innego portu i upewnic sie ze zasilanie jest dobrze wpiete.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...