Skocz do zawartości

Rekord świata na RTX 3080 i Ryzen 55600 3D Mark Time Spy


Recommended Posts

Może teraz wrzucicie to na temat dnia co, z koleszką dziarsonem:smiech:Przyjzyjcie  się dokładnie bo Rekord RTX 3080 w konfiguracji z ryzenem 5600 został faktycznie pobity przeze mnie w 3DMark Time Spy i jak o coś pytam ,to nie po to żeby słuchać wypocin jakiegoś drobnego koleżki , tylko myślałem ze faktycznie mam tu do czynienia z inteligentnymi osobami (czytajcie dokładnie ze legendarny na tej konfiguracji nikt lepiej nie zrobił)

Nie powiem pierwsza odpowiedz była na temat  ale ten  dziarson to nie na temat prawi a kto to wogole jest? :rotfl:

 

 

735030E3-DBEB-449E-BE95-97F2CFAF7044.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiesz czym sie różni rekord od pirwszego miejsca?

https://www.3dmark.com/spy/32951810

Gdzie tu jest tak napisane?Że to rekord świata ja tu widze ze nad twoim wynikiem jest jeszcze dużo lepszych.:toast:

https://www.3dmark.com/compare/spy/32951810/spy/32953246 twój procesor jest 6 rdzeniowy porównałem go z 5600X o też jest lepszy.

Na HWbot twój wynik łapie się na tak do pierwszej 150  

5600 fajnie sie kręci i że wytrzymał stabilnie tego piątaka w boosicie fajnie.

Wynik jeszcze si da poprawić wywal dwie kości pamięci poleć z fclk w okolice 3600 teraz te 3456MHz to jakis bez sens daj tutaj zen timmings i zakładki z cpuz masz w zapasie jeszcze jakieś 150,200 PKT. Jak masz jakiś wentylator to możesz sobie dać napamięci i nie mogłes kupić wszystkich takich samych? 

Co do wyników twojej karty 3080 potrafi robic zegary w okolicach 2250MHz 2175MHz to nie jest jakoś fest to raczej norma .

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziarson ale to ty jesteś w błędzie ,czytaj ze zrozumieniem,w żadnym miejscu nie twierdze ze to najlepszy wynik świata na osobnych podzespolach ,tylko w tym konkretnie zestawieniu i na takim konkretnie zestawieniu i to jest na zdjęciu!Wiadomo  ze jest to tani procesor i tania karta graficzna ,ale  nie zaprzeczysz ze nie ma lepszego wyniku na konkretnie tym ryzenie 5600 i konkretnie RTX 3080 w takim zestawieniu dalej nie kumasz?Nikt kto ma ryzena 5 5600 z RTX 3080 nie wykręcił lepszego wyniku?Dalej nie pojmujesz  tego ? ? ? przecież to wynika ze zdjęcia?Co za koles.

Wiadomo  ze są lepsze procesory z innych wyższych serii ,to normalne ,bo są dużo droższe , ale jak chodzi dokładnie o ten procek to jest najlepszy z tym RTX i tyle w tej konkretnie konfiguracji ,nikt lepszego wyniku nie zrobił. O to chodzi ze jest to najlepszy wynik świata w tej konkretnie konfiguracji to że piszesz ze są pojedynczo lepsze testy ale samej grafiki albo samego proca to jest z d wziete a wiesz czemu ?Poniekad to jest racja ale tu nie o to chodzi ze wyjmiesz z kontekstu pojedyncze podzespoły ,tylko o to konkretnie to zestawienie,  zdjęcie nie kłamie ,mam ten rekord u siebie i tyle ,odąc tym tropem pewnie napiszesz za chwile ze tez masz taki sam 🤣🤣🤣Gadasz to swoje w kółko i nawet dokładnie się nie przyjrzysz temu zdjęciu i nie przeanalizujesz ,szkoda słów…Odnośnie samego wyniku wiadomo jeszcze go wyśrubuje jak będę miał ochotę bo był robiony na szybko ,ale nie zmienia to faktu ze wczoraj byłem najlepszy na świecie w tej konfiguracji i tyle.Każdy kto zdjęcie dokładnie obczai ,zobaczy ze mam racje i nie poć się już więcej nad tym ,szkoda twojego czasu dziarson ,naprawdę ….

 

a i jeszcze jedno ja mam zwykłego ryzena bez x , szkoda ze jeszcze nie napisałeś ze na zwykłym Ryzenie bez X standardowo się uzyskuje 4,85 GHz na 1,26v 🤣bo byłby dopiero hit ;) dobra , powtórzę raz jeszcze szkoda mojego i twojego czasu dziarson 

Edytowano przez Morpheus Brawl Stars
Uzupełnienie wypowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj 5600X nie może działać stabilnie z FCLK 2000 mój działa i co z tego. W poprzednim wątku chciałeś wiedzieć czy Twoja karta nadaje się dla nas OCerow napisałem Ci że nie. chciałeś ja sprzedawać, teraz znowu wymyślasz jakieś bajki. 

obrázek_2022-09-26_143824219.png

Masz tutaj 5600X nie może działać stabilnie z FCLK 2000 mój działa i co z tego. W poprzednim wątku chciałeś wiedzieć czy Twoja karta nadaje się dla nas OCerow napisałem Ci zase, nie chciałeś ja sprzedawać, teraz znowu wymyślasz jakieś bajki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...