Skocz do zawartości

Nagły spadek zapisu sekwencyjnego dysku M.2 NVMe


Recommended Posts

Witam posiadam dysk Samsung 970 EVO Plus 1TB i co jakiś czas puszczam sobie benchmark w dedykowanym przez producenta programie Samsung Magician żeby sprawdzić czy z dyskiem wszystko gra w dzisiejszym zaobserwowałem spory spadek zapisu sekwencyjnego czy ktoś ma jakieś pomysły czym może być to spowodowane? Dodam, że nie zmieniałem żadnych ustawień od czasu ostatniego benchmarku, który był zrobiony 1 grudnia spadek potwierdził także program CrystalDiscMark w załączniku screen z bencha z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.

2.png

1.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziarson Dzięki akurat sprawdzałem i firmware mam najnowszy, a i tak spadek zaliczył działał na normalnym zapisie od sierpnia do grudnia i widać się zapchał. Cóż będę miał nauczkę na przyszłość niby taka renomowana firma, a zamiast to naprawić olała temat kto jak kto ale chyba oni powinni wiedzieć co z tym zrobić bo jeśli nie to równie dobrze powinni zwijać biznes i nie nabijać ludzi w butelkę przechwałkami o zawrotnych prędkościach jakimi dysponują ich dyski ale chyba zapomnieli dodać, że przez 4 miesiące. Będę miał nauczkę bo miałem wziąć Lexara ale jednak zdecydowałem się na ten jeszcze raz dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...