Skocz do zawartości

Pulsujące paski na monitorze


Santino

Recommended Posts

Witam po ostatnim uruchomieniu komputera dostrzegłem na pulpicie pulsujące paski na ekranie monitora po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu obraz jest normalny czy powinienem się martwić tym, że coś pada? Czy ma ktoś pomysł co to mogło być? Dodam tylko, że zarówno monitor jak i karta graficzna były zakupione w sierpniu więc są stosunkowo nowe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buczo Coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz, wypiąłem wszystkie kable i podłączyłem dokładnie jeszcze raz na chwilę obecną jest w porządku. Uważasz, że w tak nowym monitorze kabel już może być wadliwy? A możliwym jest, żeby po prostu wystąpił jakiś błąd i stąd to całe pulsowanie? Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@solomoniks Cześć na chwilę obecną to był jednorazowy incydent od tamtego czasu wszystko w porządku nawet podczas wielogodzinnego obciążenia grając w gry, nie mam pojęcia co to było ale nie powiem napędziło mi strachu bo zarówno cały komputer jak i monitor mają niespełna 5 miesięcy pozdrawiam : ) 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby rzeczy martwe, a jakby miały czasem swoje humory żeby sprawdzić czy mamy przypadkiem zdrowe serce jeszcze raz dzięki za pomoc pozdrawiam! : ) A no i zapomniałem Wesołych Świąt, Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku mam nadzieję, że wszystko będzie śmigać jak trzeba i prędko się nie spotkamy tutaj w poście wiesz co mam na myśli ;)

Edytowano przez Santino
Poprawki
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to dobrze! :)

Dnia 22.12.2022 o 17:55, Santino napisał:

@solomoniks Cześć na chwilę obecną to był jednorazowy incydent od tamtego czasu wszystko w porządku nawet podczas wielogodzinnego obciążenia grając w gry, nie mam pojęcia co to było ale nie powiem napędziło mi strachu bo zarówno cały komputer jak i monitor mają niespełna 5 miesięcy pozdrawiam : ) 

 

No to dobrze! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...