Skocz do zawartości

Zasilacz(prawdopodobnie)


AndyGTX660

Recommended Posts

Witam od czerwca zeszłego roku mam problem chyba ze swoim zasilaczem nagle zaczął robić cyrki gry przestały chodzić jak należy lagują po wyłączeniu komputera i ponownym jego uruchomieniu jest czarny ekran wszystko się kręci ale czarny ekran jest dopiero jak rozłącze zasilacz przyciskiem i wyłącze i włącze listwę komputer działa wszystko sprawdziłem karta ok płyta też procesor tak samo :

Zasilacz wiem z czarnej listy :
Modecom feel 600 tylko czy to on jest winowajcą padnięcia po dwóch latach prawie ? bardzo prosze o pomoc gdyż jeśli to zasilacz to byłbym szczęśliwy .

 

Dodam jeszcze ze przy restarcie komputera robi się to samo i musze czekać kilka godzin.


 

Edytowano przez AndyGTX660
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to że po włączeniu kompa jest czarny ekran - tak może być winą zasilacza jeżeli testowałeś sprzęt na innym i było ok, to po prostu jest problem z napięciami. Natomiast lagi w grach, nie sądzę... tutaj stabilność zasilania raczej do lagów nic nie ma, po prostu albo by się sfreezował komp zrestartował wyłączył, gdyby napięcie było nie takie. Tak że do lagów szukał bym innego winowajcy, sprawdź temperatury na GPU/CPU może po prostu się przegrzewają... stąd spowolnienie w grach/lagi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może mieć, ale to można łatwo wykluczyć, dokonując pomiaru stabilności i wartości napięć na wtyczce PCI-E od karty graficznej. Jeszcze pytanie czy zdarza się totalna zawieszka? Jak tak to po prostu pozycz od kogos zasiłkę na 1-2 dni i jak będzie ok to masz gotową odpowiedź. Ja i tak dla świętego spokoju wymienił bym go na coś markowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...