Skocz do zawartości

Maksymalne obciążenie pamięci RAM


Santino

Recommended Posts

Witam serdecznie czy ktoś ma pomysł czego objawem może być maksymalne obciążenie pamięci RAM widoczne na screenie dodam tylko, że zaobserwowałem to wczoraj i dzisiaj podczas grania na maksymalnych ustawieniach graficznych w AC Syndicate gdzie w Afterburner podczas gry pokazuje max ponad 8GB wykorzystywanej pamięci RAM, a mam 16 GB Kingston Fury 3600MHZ CL 17. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

20230527_205808.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Santino    Masz przydzieloną ręccznie pamięc na plik wymiany czy masz kontrolowana przez system ? ja mam wyłaczony dlatego czasami osoaga 90% ale mam 32GB ram ty masz 16 jeżeli rozmiar kontroluje system to może nie zdązłył nadpisać swapu następnym razem powinien przydzielić więcej

 

image.thumb.png.d63ac7e0ca3f74803fd87c6e0a908a3c.png

Troche to zajeło ale gre wywaliło 7 filmów na youtube na raz i gra Hogwart legacy zamknięty plik wymiany

 image.png.91f0160dd9f54568e5350aeef8846c8e.png

 

ta  sama sytuacja rozmiar kontrolowany przez system wszystko działą filmy uruchomione oczywiście.

 

image.png.38094e006d947debe5fb57ded3a3a152.png

 

 

 

image.png

 

 

ram.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DziarsonRozumiem wielkie dzięki więc co musiałbym zrobić żeby uniknąć takich sytuacji? Bo nie wspomniałem o tym ale mi też raz zacięlo grę i nic nie mogłem zrobić musiałem wyłączyć przez menedżera zadań. Aktualizacja u mnie to wygląda tak.

20230528_144149.jpg

Edytowano przez Santino
Poprawki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...