Skocz do zawartości

Grafika do procka Razen 7 5700g


Recommended Posts

Cześć, mam procka razen 7 5700g + 32gb ramu zasilacz msi mag A 650BN 80+ Bronze  i chce do niego dokupić grafikę. Do tej pory nie była mi potrzebna bo ma wbudowana vega 8, tylko jak to żonie przetłumaczyłem syn rośnie i trzeba coś kupić. Szukam czegoś co będzie współpracowało razem w 100% :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji, to ciężko doradzić, Sapphire zawsze robił dobre karty AMD, bo w nich się specjalizują, ale miałem też MSI, ASUSA i byłem zadowolony. Jeśli cena Cię puści to celował bym w 3 wentylatory, zawsze to chłodniejsza karta. 

Co do sklepów to trochę tez loteria. Pewno w każdym znajdziesz opinie o jakichś problemach ze zwrotami czy gwarancjami zakładam. Ja kupowałem w tych popularnych czyli X-com, Morele, Komputronik i jeszcze mnie tam nie oszukali. Zwracałem produkty na Morelach, ale wszystko przebiegło bez problemu, dostałem nową część bez przeszkód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ostatnio kupowałem w x-kom z outletu miała działać w 100% a przy włączeniu youtubie pokazała na co ją stać i zwrot karty :D, czytałem że ludzie narzekają na cewki w went przy większym obciążeniu.. ;/ a rtv czy mediaexpert kupowałeś ? mam te sklepy pod domem a do reszty daleko .. wole grafe odebrać w sklepie niż żeby kurier mi przywoził 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mediaexpercie i EuroRtvAgd kupowałem, ale nie sprzęt komputerowy. I też nie mam krytycznych uwag. Z cewkami mam wrażenie, że to także loteria, ja na kilka posiadanych kart w jednej mi piszczały od Asusa, ale nie jakoś mocno przeszkadzająco, choć to subiektywna ocena. Teraz znów mam Asusa i cisza, wiec.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to jak w lotto, jedna na X się trafi. Jak jest sytuacja z piszczącymi cewkami to lepiej oddać (reklamować)? ogólnie myśle o ratach dlatego też pytam o te sklepy tam jest 0% to plus czasem wyjdzie taniej niż w sklepie komputerowym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te sklepy mają ten plus, że można fajnie sobie to wziąć na raty. To fakt. Czy piszczące cewki są podstawą reklamacji/zwrotu, tego Ci nie powiem, bo ja nie zwracałem, wiec nie wiem. Musisz poszukać w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamówię tą Sapphire skoro mówisz że oni się w nich specjalizują. Co do cewek znalazłem to (Karta graficzna z piszczącymi cewkami, choć irytująca, jest w pełni sprawna. Odgłos cewek traktowany jest jako cecha produktu, nie jego wada, dlatego przy braku innych objawów należy spodziewać się, że naprawa czy wymiana karty lub zasilacza nie będzie zrealizowana. ) wiec trzeba z tym żyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Panie kolejna udręka T_T

znalazłem taki ranking odnośnie kart: 

Oto najlepsze karty graficzne do gier 2024:

Miejsce 1: MSI GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E 24G OC DLSS 3

Miejsce 2: Sapphire Radeon RX 7900 XT Pulse 20GB GDDR6 OC

Miejsce 3: ASUS GeForce RTX 4070 DUAL OC 12GB DLSS 3

Miejsce 4: Gigabyte Radeon RX 7700 XT Gaming OC 12GB GDDR6

Miejsce 5: PowerColor Radeon RX 6800 XT Red Dragon 16 GB

Miejsce 6: Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8GB DLSS 3

Miejsce 7: MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK OC 8GB DLSS 3

Miejsce 8: Palit GeForce RTX 3050 StormX 8GB

Miejsce 9: ASUS Radeon RX 6600 DUAL V2 8GB

Miejsce 10: Asrock Intel Arc A580 Challenger 8GB OC

 

zgadzacie się z tym czy słabo ? 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...