@wallec Jakim sposobem ją odcegliłeś? Tomka, programatorem czy jeszcze coś wymyśliłeś?
A co do skryptów, domyślam się, że to po prostu "nakładka" na bios, która lepiej lub gorzej ładuje się z systemem?
Kiedyś nawet w poradniku tak robiłem ale ta część z nakładką była dla początkujących aby nie uceglili karty.
Nic nie zastąpi wgrania odpowiedniego biosu.
No i jaki finalnie wgrałeś?
@Kadajo W C2 jasność w SDR wykorzystuje w 35%, wyżej byłoby za jasno.
W większych modelach C5, C6 wypadają tak w HDR.
42" nie będą tak jasne, lecz wyższa jasność w HDR robi robotę w grach.
Rekomendowane odpowiedzi
Opublikowane przez Kadajo,
Zasady "przechwycania" dla nieogarniętych ;)
Rekomendacja dodana przez Kadajo
1 reakcja
Pokaż odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się