Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Kurde, troche za latwo sie gra albo taki mam OP build :E 

Wiedzma - miniony jako tanki+damage a czarami dobijam.

Bossy leca latwo, Czyszcze mape na 100% z questow i lokalizacji.

No i za duzo leci gemsow....troche za latwo. jedna legenda juz mi wypadla ale mega srednia :( 

Szczeliny fajna sprawa.

Sprint tez spoko tylko jak dorwa cie mobki to mozna zginac :E 

 

Ja na dzis koncze, ide spac. Jutro tez jest dzien a wy sie fajnie bawcie :) 

Edytowane przez Roman_PCMR
Opublikowano
9 godzin temu, Gret napisał(a):

to co nocka? :D

Panie, ja remoncie i przeprowadzce to ja zasypiam o 23 na kanapie :E Wracam do grania jutro prawdopodobnie, ale  przyszłym tygodniu cisnę codziennie :E 

 

Wziąłem Deadeye póki co bo grałem poprzednio Sorką i chciałem coś nowego przyjemnego. I jakoś melee postaci nie bardzo lubię w takich grach, może rogue jedynie. 

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
2 minuty temu, wrobel_krk napisał(a):

Na pewno coś popsuli widziwlem że narzekali ludzie na czacie. Ja z 3080 nie zwróciłem uwagi 

Może nowe stery nvidi zjebane? :E bo poe 2 mi upomniało po paczu żeby zaktualizować i tak zrobiłem a potem dopiero włączyłem gre :blant:

 

Edytowane przez Brolly
Opublikowano

Ja nie mam problemów z fpsem. 

Jedyny problem z grą mam taki, że mnie trolluje, zapewne wina że nie gram Wojem, bo lecą fajne sprzęty pod Woja, a ja na łuczniczce muszę się męczyć tym co mam, jeszcze unikat mi nie poleciał. Cóż jest jak jest trzeba to przebrnąć i zwyciężyć pecha w RNG. :wariat:

  • Haha 2
Opublikowano

Ja też zero problemów z fps. Myślę, że nic się nie zmieniło w tej kwestii, a jeśli w ogóle to na plus dla większości.

 

Skończyłem IV akt, Interlude w toku. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Witam, Na wstępnie zaznaczę, że czytałem większość podobnych wątków na tym i innych forach, pytałem też o opinie w paru miejscach, ale chce w końcu się upewnić, co będzie najlepsze w moim wypadku. Planuje od roku zakup karty graficznej, obecna ma już 6 lat. Budżet jaki sobie zakładam jest elastyczny, bo planuje raty, jednak nie chciałbym przekroczyć kwoty 2500zł. Mój obecny zestaw prezentuje się następująco: Procesor: AMD Ryzen 7 5700X3D, 3-4.1 GHz, 100MB Chłodzenie wodne: SilentiumPC Navis Evo ARGB 240 (SPC240) GPU: PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM: Pamięć RAM Patriot Viper Steel DDR4 2x16GB 3600MHz CL18 Płyta główna: MSI B550-A PRO Dyski SSD: Samsung 250GB M.2 PCIe NVMe 970 EVO Plus + Samsung 1TB 2,5" SATA SSD 860 QVO + Kingston NV2 1TB M.2 2280 (SNV2S/1000G) Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black Zasilacz: Corsair RM850x 2024 850W (CP-9020270-EU) Monitor: AOC 24G2U/BK 23,8" IPS 144Hz FullHD Pivot   No więc po ostatnich researchu już wiem, że zostały dwie opcje: 5060Ti 16Gb lub 5070 12Gb. Nie liczę już na cud promke na 5070Ti. Interesuje mnie raczej gra w FHD (obecny monitor) i QHD (planuje zakup później). Nie planuje używać żadnych zaawansowanych programów graficznych, interesuje mnie gra w najnowsze tytuły i zapoznanie się z technologią Ray Tracingu (całe życie z probl.. tzn. Radeonami).   Potrzebuje silnych opinii, które skierują mnie w 100% na konkretny model (tak, prośba również o podpowiedzi odnośnie producenta i dokładnego modelu), abym mógł podjąć w miarę szybko dobrą decyzję (czyt. jutro lub w poniedziałek). Myślałem również o RX9070XT, nie wykluczam w 100% tej opcji, ale skłaniam się ku rodzinie GeForce.   Z góry sorry za niedopowiedzenia i być może błędne wnioski, moja wiedza opiera się głównie o czytanie opinii innych oraz testów
    • No popatrz a jeszcze kilka postów wstecz gość wmawiał wszystkim, że 5070ti ma dużo gorsze OC od 5080   nastąpiło samozaoranie
    • Remake Dead Space za 40 zł to jest chyba coś godnego uwagi. -80% na Steam.
    • Może, ale jeszcze trochę i chyba miałbym wszystko zaliczone. No nic, przynajmniej mam co robić, zanim przyjdą soczewki do VR.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...