Skocz do zawartości

Problemy z Windows 10 po aktualizacji


Gość aaaaaaaab

Recommended Posts

Gość aaaaaaaab

Dzień dobry, mam problem z Windowsem 10 po zainstalowaniu aktualzacji Fall Creators Update 16299.15, a mianowicie poszły mi wszystkie gry z Origina (BF,FIFA itd.) co ciekawe gry nadal znajdują się na komputerze jednak system ich nie wykrywa przez co nie mogę ich włączyć(na Originie wyświetla się komunikat o konieczności zainstalowania gier). Warto dodać,że na pulpicie część ikon zdublowała się. Część ikon zamieniła się w białe kartki, które już nie są rozpoznawane jako aplikacje, a tylko lokalizacje plików. Proszę o pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to nie pomogło, a samego Origina nie mogę odinstalować, z ciekawości sprawdziłem gry ze Steam i ich też nie mogę odinstalować (wyskakuje komunikat,że Windows nie może znaleźć lokalizacji pliku), ale mogę w nie grać. Jedynie gry z Uplay działają bez żadnych problemów (oprócz Watch Dogs).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ściągnąć np: CCleaner [Vacuum Cleaner]

Włącz CCleaner -> Autostart -> Origin OFF / Steam OFF

Włącz CCleaner -> Rejestr -> Skanuj by znaleźć problemy [tylko na podstawowym a nie zaawansowanym]

Włącz CCleaner -> Narzędzia -> Odinstaluj Programy -> Uruchom Deinstalator a jeśli nie to Usuń Wpis i jeszcze raz Włącz CCleaner -> Rejestr -> Skanuj by znaleźć problemy

Od nowa instaluj Origin/Steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...