@Phoenix. Ja juz znam twoja opinie na ten temat. Jestes osoba ktora przeszla wiele kart i w ogole sporo sprzetu. Ale wszedzie musisz wrzucic swoje 3 grosze... tez czasami moglbys sie ugrysc w jezyk, w zasadzie to ctrl + a -> del
Ja mam chyba najgorsza sztuke jaka mozna bylo dostac. Piszczace cewki, out of the box robiła 3090Mhz stabilnie, w dodatku wentyle na auto nie sa zbyt ciche trzeba je % rodzielic zeby w rezonans nie wpadaly. Dopiero przepastowanie PTM sporo dało, bo z tasmy jak wyszlo to widac bylo punkty gdzie nie bylo pasty, temp spadly, pady na pamieci tez daly jakies 4C w dol inny bios tez sporo dał wydajnosci no i co najlepsze na innym biosie cewki tak nie piszcza. Takie max stabilne OC to 3127-3180 w zaleznosci od obciazenia
U mnie jest bios oryginalny 8500pkt ~, i mam ten 450W, oba na 100% power limit, na tym 450W robi 8950pkt co daje okolo 5%, tak krzywa jest ustawiona. No ale to tylko NOMAD, w grach pewnie 3-4%
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się