Skocz do zawartości

Samochody


Igrz

Recommended Posts

Elko

Jakimś wielkim fanem motoryzacji nie jestem, ale na widok fajnego autka mam ślinkę :D

Chwalcie się autkami, co planujecie kupić i realnie będziecie mieć w niedalekiej przyszłości, a co jest waszym mniej lub bardziej realnym marzeniem.

OBECNIE -> Peugeot 307, 2001 rocznik silnik 2.0 w benzynie, 137 KM, prawie 200 tys. przebiegu - cóż, troszkę lubi się jebnąć ale na szczęście tylko elektronika, silnik, napęd, karoseria bardzo w porządku się trzyma :)

Po wakacjach w tym roku -> Mazda RX-8, proszę mnie nie uświadamiać jak problematyczny silnik i ile pali, jestem świadomy :)

Kiedyś -> VW Scirocco, także wiem jak problematyczny jest :D Nie wykluczam, że jak dobrze wypali Norwegia w wakacje, to może i zamiast Mazdy RX-8 i wtedy miałbym autko na dłużej tj. do następnej wymiany silnika T_T

Co mnie jara -> Range Rover Sport głównie, tak z realistycznych marzeń ale pewnie zanim się dorobię już coś innego mi się zacznie podobać.

A z nierealistycznych -> wiadomo, Ferrari, Lambo, Aston Martin, Shelby, wszelakie kultowe lowridery, stare 911 Turbo, te auta się chyba wszystkim podobają :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

U mnie aktualnie Seat Ibiza 2 po lifcie, 2001 rok, stety - niestety 1.9 TDI fabrycznie 90 KM, w chwili obecnej 130. Z zewnątrz tak jak fabryka wypuściła. 

Następne Audi to S4 B5 2.7biturbo ale póki co czeka na koniec szkoły i wypad za granicę. 

Jeśli zostanę w kraju to bardziej przyziemne 1.8T. 

W marzeniach 911 964 albo jakiś inny klasyk. 

Edytowano przez Podwójniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nowsze auta są i fajne z VAG, z tym się zgodzę. Ale naszych realiach zarobkowych za szybko nie będzie mnie za szybko na nie stać -_- A jak już będą w bardziej przystępnych cenach to downsinzing'owe silniczki pewnie wysiądą.

Więc zostają auta gdzieś do 2003r żeby miały sensowne wyposażenie i były na moją kieszeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei podróżuję na 8 kółkach (od niedawna :D)

Moje pierwsze autko to Fiat Punciak 1.1 99' rocznik 55KM

 

No i moja druga miłość - Vitarka long - 95 rocznik, 1.6 16V 98KM jeśli mnie pamięć nie myli. Jeszcze nie przerejestrowany nawet :D

 

To zdjęcie to nie fotomontaż! :D Mam tego wieleee więcej :D

Ck6trcO.jpg

Lp1AjjW.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest. Stare samochody są niezniszczalne (mój tata się kiedyś zderzył z tirem, a jechał polonezem. Gdyby nie to, ze miał wzmacniana konstrukcje to by nie przeżył)

A dzisiejsze samochody po byle stluczce  do serwisu XD

 

A jeśli chodzi o BMW vs audi to BMW u mnie wygrywa, z audi TT tylko mi się podoba

Edytowano przez 7niebo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No dobra to wam przerwę teoretyzowanie nad tym co jest fajne a co nie, tak na chwilę.

Jest E39 530D. Wygląda ło tak:

 

Przebieg bliżej nie określony, na blacie 303k km, ja zrobiłem 18k od września.

Wcześniej 9-3 2.2TiD, nie wiem co następne ale na pewno będzie miało większy silnik. 

img_20150727_194057zg1hqwl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...