Skocz do zawartości

Samochody


Igrz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc taka sobie jest ta jednostka silnikowa bo 105KM przy tej masie wiele ciekawego nie zrobi, ale szczęście w nieszczęściu że mało awaryjne są te pompowtryskiwacze. Samochód obiektywnie rzecz biorąc ok, chociaż wyciszenie bardzo kuleje. Meganka 05 rocznik wypada korzystniej, jak dla mnie personalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam prawa jazdy a wolę śmigać manualem po placu niż automatem gdziekolwiek XD manual wymaga większego udziału kierowcy w prowadzenie samochodu a o to chodzi, jak nie chcesz prowadzić to jedź pociągiem

@ViNG mam wrażenie jakby połowa aut w Am. Północnej to Altimy XD

Edytowano przez Prezes Biznes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mieliscie aut z automatem a ile z manualem ?

miłem 11 aut z manualem i 4 z automatem , jezdzac do pracy lub bedac kierowca na etecien jak byłem ja  stwierdzam jedno automat bije wszystko , udział kierowcy co ty pierdolisz nie wiem czy zauważyłeś ale szybciej sie skreca majac obie ręce na kierownicy .a jak automatem hamujesz lewa nogą to każdy frajer z manualem moze mnie w dópe pocałowac na zakretach pod góre .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty Dziara jeździsz że musisz tak wywijać kierownicą w takim tempie ale z moich obserwacji wynika, że przy jeździe "normalnej" nie trzeba takiej prędkości obrotowej kierownicy ;)

Manual daje 100% kontroli nad autem, gdy chcę w tym i koniecznie tym momencie zmienić bieg to mogę i zajmuje to ułamek tego co w automacie z opcją sekwencyjnej zmiany biegów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Prezes Biznes napisał:

Nie wiem jak ty Dziara jeździsz że musisz tak wywijać kierownicą w takim tempie ale z moich obserwacji wynika, że przy jeździe "normalnej" nie trzeba takiej prędkości obrotowej kierownicy ;)

Manual daje 100% kontroli nad autem, gdy chcę w tym i koniecznie tym momencie zmienić bieg to mogę i zajmuje to ułamek tego co w automacie z opcją sekwencyjnej zmiany biegów

A zapomniałem ty nie masz prawka ani auta tak ze nigdy nie miałeś sytuacji ze lecisz 210Km/h wyjezdzasz z zakretu a tu na drodze 3 rozpierdolone samochody w obydwu pasach ,  czyli lewy hamujesz nie dajesz rady wciskasz gaz w podłoge zeby ci doope wyciagło nastepna przeszkoda prawy gaz i hamulec zeby dopa wruciła i znowu lewy gaz potem naciskasz hamulec wysiadasz jarasz 4 fajki a własciciel ostatniej RAV 4 mowi :ja [cenzura] myslałem ze nas wszystkich rozjebiesz .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...