Skocz do zawartości

Wiele monitorów do laptopa


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Mam laptopa który ma 1 wyjście na dodatkowy monitor (HDMI na zintegrowanej UHD Graphics 620) i 2x usb 3.0. Potrzebuję podłączyć 2-3 monitory na których będzie ekran rozszerzony, nie duplikacja tylko na każdym coś innego. Widziałem karty graficzne i docki na usb które posiadają wtedy po 2-3 wyjścia na monitor. Czy takie coś pozwoli mi na pracę z rozszerzonym ekranem, czy tylko duplikacja? Jeśli potrzebuję czegoś innego by móc uzyskać taki efekt to proszę o wskazanie mi takiego rozwiązania.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pracy używam 2 monitorów na laptopie. Tylko ja mam biznesowe Lenovo ze stacją dokującą i w niej są 3 złącza do monitorów. Nowsze modele mają stację dokującą na USB C. Ale robiliśmy testy i pomimo 3 wyjść na monitory i tak możesz max podłączyć 2 monitory. Więcej totalnie nie  dział. jedyna opcja dla 3 ekranów to 2 zewnętrzne monitory i wbudowany ekran w lapku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie 2 monitorów + ekran z laptopa by mnie ratowało, tylko właśnie jedyne wyjście jakie mogę do tego wykorzystać to usb, nie mam dedykowanego złącza do stacji dokującej, ani usb-c z bezpośrednim wyjściem obrazu. Stąd pytanie jak działa taka zewnętrzna na usb w parze ze zwykłą grafiką, czy może wystarczy jak będzie przejście z usb->hdmi i karta graficzna już to ogarnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby są takie przejściówki z USB3.0 na HDMI (LOL) ale pierwszy raz coś takiego widzę i nigdy nie używałem. Zewnętrznej karty nie podepniesz do lapka bez Thunderbolt-a i to chyba w specjalnej wersji albo bez złącza M.2 w lapku.

 

Jak dla mnie jedyny ratunek dla Ciebie to albo ta dziwna przejściówka z USB3.0 na HDMI, nowy laptop ze stacją dokująca albo jakiś PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...